Bolest oka zkušenosti RS?

Anonymní
13.5.21 17:08

Bolest oka zkušenosti RS?

Ahojky, mám takový dotaz, vím že určování diagnózy přes internet je nesmysl, ale než se vydám na neurologii, chci se zeptat a zároveň trochu psychicky připravit..
Vím ze zdrávky že jedním z příznaků RS je zánět očního nervu, ale nedokážu si tu bolest představit.. měla jsem už několikrát pocit rozmazaného vidění (chvilkové) i s tím že mě teda trochu pobolívala hlava ale ne pokaždé když mě to oko bolí, zároveň mě trápí necitlivost vnějšího stehna levé nohy v nějakých polohách v leže.. začíná to mravenčením, pak brněním, bolestí až znecitlivěním. Nutno asi dodat že jsem v 28tt. Když se teď přidalo to oko trochu mě to vyděsilo, proto se chci zeptat, obzvláště těch co trpí RS jestli jste měli stejné problémy. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24615
13.5.21 18:49

Měla jsem zánět očního nervu - na to oko jsem neviděla. Na okrajích zorného pole něco jo, ale jinak tma. Bolest - bolelo, když jsem se tím okem podívala do strany, nahoru, dolů.
Ten výpadek zorného pole trval tak dva-tři týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
13.5.21 19:32
@Anonymní píše:
Ahojky, mám takový dotaz, vím že určování diagnózy přes internet je nesmysl, ale než se vydám na neurologii, chci se zeptat a zároveň trochu psychicky připravit..
Vím ze zdrávky že jedním z příznaků RS je zánět očního nervu, ale nedokážu si tu bolest představit.. měla jsem už několikrát pocit rozmazaného vidění (chvilkové) i s tím že mě teda trochu pobolívala hlava ale ne pokaždé když mě to oko bolí, zároveň mě trápí necitlivost vnějšího stehna levé nohy v nějakých polohách v leže.. začíná to mravenčením, pak brněním, bolestí až znecitlivěním. Nutno asi dodat že jsem v 28tt. Když se teď přidalo to oko trochu mě to vyděsilo, proto se chci zeptat, obzvláště těch co trpí RS jestli jste měli stejné problémy. Děkuji :kytka:

Toto muze mit spoustu pricin. Nejen RS. Muze to byt migrena s aurou treba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat