Bolest pár dní po prvním sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
10.5.22 20:45

Bolest pár dní po prvním sexu

Dobrý den, máme problém ohledně prvního sexu, nikde na internetu jsme nenašli stejný problém a návštěvu gynekologa chceme nechat jako poslední možnost.
Nedávno jsem přišla o panenství (16 let), což samo o sobě bylo bolestivý i přes veškerou opatrnost a zakončení bylo hodně krvavé. V průběhu dne mi samovolně teklo trochu krve. Druhý den už to bylo při sexu mnohem lepší, ale dnes to bolí tak, že to nejde vydržet. Cítím, že bolest je někde na kraji. Jsem si jistá, že problém je kvůli bláně, kterou mám přepaženou. Píši mám, protože jí stále uvnitř nahmatám a než přetřžená je spíše vytažená a na straně. Vím že sem tyto dotazy asi nepatří, ale nevím, kde jinde to řešit diskrétně. Předem děkuji za všechny odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1736
10.5.22 22:11

Dooobře, budu věřit, že se takhle ptá skutečná 16 léta holka. OK.

Dej tomu pár týdnů, ať se to dole srovná a pak to zkoušej znovu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19866
10.5.22 23:09

Někdy je to opravdu problém. Sice můžeme rozebírat, že může jít o svalovou křeč (ta se může projevit i s odstupem a je možné ji mírnit třeba zabírá Gujacuran ), anebo opravdu o neprostupnost blány (citlivost lze snížit lokálními anestetiky, jako je třeba Faktu - pochopitelně úplně nový, nepoužitý, nebo gely, které se prodávají pro prodloužení výdrže mužů, případně může něco předepsat doktor - jako třeba chincocain gel), ale ve výsledku je to trochu jedno.
Pokud to opakovaně nejde, tak je lepší nečekat a vyrazit na gynekologii, popř. plastickou chirurgii, kde to případně zařídí nůžky doktora. Ne, není to akutně ohrožující stav a možná by to i brzo povolilo samo. Ale jde o to, že se podvědomě začne rozvíjet strach něco zkusit, což pak samozřejmě kazí radost i v blízké budoucnosti.
Takže - hodně… legrace v létě! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat