Bolest paty při odrazu

20
29.3.21 20:43

Bolest paty při odrazu

Ahoj, posledních 10 dní jsem každé ráno začala běhat. Je mi 23. Předevčírem mě začala bolet pata, ale dalo se to a normálně jsem šla ještě i dnes ráno běhat. Ale to se rozjelo. Hned po běhu jsem začala kulhat, protože když zapojím patu při odrazu při kroku, tak mi vystřelí šílená bolest. Bolest je na vnější straně z boku paty. Vůbec nevím, co by to mohlo být. Vím, nechat tomu klid, ale hrozne se bojím, protože nemůžu ani normálně chodit…co když jsem si to nenávratně poškodila? Vím, jsou to takové katastrofické myšlenky, ale…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27736
29.3.21 21:12

Ja mela velke bolesti, kdyz jsem mela patni ostruhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
29.3.21 21:38
@vokishka píše:
Ja mela velke bolesti, kdyz jsem mela patni ostruhy.

A co ti na ně pomohlo? Já už měla opich, ultrazvuk a i rázové vlny, ale opět se mi to vrátilo ☹️

Jinak taky bych řekla, že u zakladatelky to může být patní ostruha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27736
29.3.21 22:01
@lísteček1 píše:
A co ti na ně pomohlo? Já už měla opich, ultrazvuk a i rázové vlny, ale opět se mi to vrátilo ☹️Jinak taky bych řekla, že u zakladatelky to může být patní ostruha.

Mela jsem štěstí, pomohl ultrazvuk. Znama jezdila na nějaké ozarovani nebo co, nic ji nepomahalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
30.3.21 07:12

Jé, mám to stejné, naštěstí o dvacet let později :lol: po běhu jsem měla zánět achilovky a za nějaký čas patní ostruha, je to rok, co jsem absolvovala ultrazvuk a ťuky ťuk, drží se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat