Bolest penisu při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 20:04
bolest penisu při sexu

Minule se tu řešilo téma zlomenina penisu a někdo si dělal legraci že to nejde a že tam není kost, samozřejěm že se nezlomí jako suchý kmen, ale prostě se natrhne uvnitř, a něco podobného se mi stalo při ohybu s přítelkyní drobnější postavy, já mám poměrně dělší penis(20 cm) a ona má menší pochvu, vůbec to nebylo tak že by pocitovala bolest ona, ale naopak já, normálně při klasické poloze jsem ho tam strkal pod žádným krkolomným uhlem a prostě se mi ohnul(opravdu nevím o co, protože uvnitř je díra a na kost jsem opravdu nenarazil pod klasickým uhlem) u doktora jsem s tím nebyl protože jsem to nechtěl s nikým ani s ní rozebírat přišlo mi to trapné, ale tady bych potřeboval radu, jak se to mohlo stát?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 20:12

asi je pořád lepší zajít k doktoru aby nebyly zdravotní problémy a překonat tu trapnost než naopak

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 16.12.18 20:17

Zašel bych k doktorovi.

kristyn.g
Závislačka 2967 příspěvků 16.12.18 20:35

neblbni, to kvuli „trapnosti“ chceš mít poškozený penis navždy? na nic bych nečekala… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 20:39

@kristyn.g máš pravdu, jenže já jsem v tomto fakt uzkostlivý, obecně nerad chodím k doktoru :/ a nevíš proč se tohle mohlo stát? já to nechápu, opravdu to nebyl žádný krkolomný uhel, žádnej náraz na kost, měl jsem ho téměř celého vevnitř

kristyn.g
Závislačka 2967 příspěvků 16.12.18 20:50
@Anonymní píše:
@kristyn.g máš pravdu, jenže já jsem v tomto fakt uzkostlivý, obecně nerad chodím k doktoru :/ a nevíš proč se tohle mohlo stát? já to nechápu, opravdu to nebyl žádný krkolomný uhel, žádnej náraz na kost, měl jsem ho téměř celého vevnitř

tak to nevím :-( ale stát se to asi mohlo když se stalo :-( vyprdni se na předsudky… ženský chodí taky ke gynekologovi kde si nechaj hrabat v pipině. Nejspíš ti mohlo prasknout nějaké to topořivé tělísko. Myslím že nejsi první ani poslední, i chlapi chodí s problémy s varlaty nebo penisem k lékařům a ti jsou na to zvyklí, akorát se o tom tak nemluví. Nebuď blbej a někam si dojdi, zkus třeba urologii, maximálně tě pošlou jinam. Držím palce!

pannda
Kelišová 6728 příspěvků 36 inzerátů 16.12.18 20:52
@Anonymní píše:
Minule se tu řešilo téma zlomenina penisu a někdo si dělal legraci že to nejde a že tam není kost, samozřejěm že se nezlomí jako suchý kmen, ale prostě se natrhne uvnitř, a něco podobného se mi stalo při ohybu s přítelkyní drobnější postavy, já mám poměrně dělší penis(20 cm) a ona má menší pochvu, vůbec to nebylo tak že by pocitovala bolest ona, ale naopak já, normálně při klasické poloze jsem ho tam strkal pod žádným krkolomným uhlem a prostě se mi ohnul(opravdu nevím o co, protože uvnitř je díra a na kost jsem opravdu nenarazil pod klasickým uhlem) u doktora jsem s tím nebyl protože jsem to nechtěl s nikým ani s ní rozebírat přišlo mi to trapné, ale tady bych potřeboval radu, jak se to mohlo stát?

https://eurozpravy.cz/…eho-chorobu/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 20:56

@kristyn.g asi vím co jsem si poškodil, ale envím o co uvnitř ženy, to mě přijde nějvíc zvláštní ale asi máš pravdu, nějak se mi nevešel @pannda myslím že tuto poruchu nemám

pannda
Kelišová 6728 příspěvků 36 inzerátů 16.12.18 21:00

A změnu barvy nepozorujes? Myslím modřinu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 21:03

@pannda ano malá se objevila, mylsím že se tam jeví známky zlomeniny penisu, ale je to blbost když jsem na žádnou kost nenarazil, ne? prostě jsem ho měl uvnitř pod normálním uhlem a jen jsem trochu prudšeji přirazil

pannda
Kelišová 6728 příspěvků 36 inzerátů 16.12.18 21:32
@Anonymní píše:
@pannda ano malá se objevila, mylsím že se tam jeví známky zlomeniny penisu, ale je to blbost když jsem na žádnou kost nenarazil, ne? prostě jsem ho měl uvnitř pod normálním uhlem a jen jsem trochu prudšeji přirazil

Může to být ruptura, pokud je tedy modřina, tak opravdu k něčemu došlo. Kost tam není, může se jednat o porušení struktur penisu. Lékař je opravdu na místě…bez studu
Co máme říkat my u gynekologa? Jedině vyšetření překousnout…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 21:36

@pannda tak jsem to nemyslel, v té ruptuře máš asi pravdu, jde mi o to že jsem myslel že zlomenina nastane jen po nárazu na stydkou kost, to se mě nestalo, měl jsem ho stále uvnitř jakoby fixovaného, nevím o co se mi mohl takhle zkroutit

pannda
Kelišová 6728 příspěvků 36 inzerátů 16.12.18 21:54
@Anonymní píše:
@pannda tak jsem to nemyslel, v té ruptuře máš asi pravdu, jde mi o to že jsem myslel že zlomenina nastane jen po nárazu na stydkou kost, to se mě nestalo, měl jsem ho stále uvnitř jakoby fixovaného, nevím o co se mi mohl takhle zkroutit

Nad tím nepřemýšlej, už se to stalo. Lékař jej může zhlédnout a posoudit, ale myslím si, že stejně bude potřeba čas na rekonvalescenci a hojení. Měli byste si s partnerkou dát půst…

Ou
Kelišová 5852 příspěvků 16.12.18 21:55

Poškodil sis tkáň penisu. Hrozí z toho ošklivé komplikace. Kromě toho že tě to bolí.

Bojíš se doktorů a bojíš se trapnosti.

Máš na výběr - být jako nedospělý kluk, krmit svůj strach, trpět a modlit se, aby se ti komplikace vyhnuly.

A nebo se prozměnu zachovat jako příčetný dospělý chlap, překonat svoje strachy a mindráky a jít ráno na urologii.

Co je podstatnější - zbavit se bolesti a ujistit se, že ti zůstane funkční a zdravý penis a nebo to " že nerad chodíš k doktorům"?

Ou
Kelišová 5852 příspěvků 16.12.18 21:59

Konkréntí mechanismus úrazu je šumák, potřebuješ aby lékař zjistil co všechno je poškozené a jak moc. S tím ti vážně neporadí internet. A jestli si chceš hrát na iditota a prostě to rozchodit, tak se pak nediv bolesti a poruchám funkce. A to jsou jen ty mírnější verze následků toho, že se ti nechce k lékaři.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >