Noční bolesti pohlaví u 4leté dívky

911
19.9.19 06:49

Bolest pipiny v noci u 4lete

Ahoj jsem už bezradna. Malá má 4 roky a teď si stěžuje na bolest pipiny. Někdy se zákroutí během dne ale nejhorší je to v noci. Usne a začne ji to bolet a s pláčem se probere. Zkoušela jsem bepanthen a imazol byt červenou ji nějak nemá. Pak na doporučení v lékárně canesten. Nic. Pak že by to mohly být mocak ale pri curani si nestezuje. Ale koupila jsem uroval sirup ale taky to nepomohlo. Nemá ty problémy denne. Ale včera v noci už fakt plakala hodně. Že ji to stipe uvnitř. Doktorka je tam až odpoledne tak se spíš ptám jak ji pomoct. Jestli máte někdo zkušenost. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

273
19.9.19 07:26

Myslím si, že pomůže jen doktor. Chce to udělat ster. Možná Vás odešle na dětskou gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4927
19.9.19 07:33

Chce to detskou gynekologii a neotalej. Zrejme se ji rozjizdi zanet. Dostanes pro malou zrejme takove malinke cipky do pochvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 07:34

Můžou to být také roupy, vyhledejte co nejdříve dětskou gynekologii

• Nahlásit
  • Citovat
4927
19.9.19 07:35

Ted to ctu jeste jednou, chce to udelat i rozbor moci, tak vem ranni moc k obvodakovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 07:41

S ranní močí k dětské doktorce a případně se porozhlídnout po dětské gynekologii. Může to být leccos, a zrovna s tímhle bych si moc nezahrávala.
Držím palce, ať je to nějaká drobnost… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1873
19.9.19 07:47

Taky, bych rači vzala moč a šla k lékaři, ten určitě bude vědět víc co se děje, držím holčičce palce, musí to být nepřijemné, kor u tak malé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 08:05

Rozhodně dětská gynekologie, kde udělají stery. A u obvodaka rozbor moci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8515
19.9.19 08:05

Určitě nechat vyšetřit moc a přeléčit roupy. Při roupech holčičky bolí hodně pipka, hlavně v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
19.9.19 08:16

Taky bych to typla na roupy, koukni na stolici a budeš vědět. To by pak stačilo zajít za děckou a nechat předepsat tabletky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
19.9.19 08:16

Holky myslíte ze by tohle mohla dělat pěna do vody? Ona ji má moc ráda a koupe se třeba pul hodiny. Překvapivě jsem zjistila, že je na ní napsáno nevhodné pro děti. Přemýšlím co by to mohlo být když to má jen v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
19.9.19 08:17

No problém je že se ráno nevycurala a doktorka je tam až odpoledne takže tu moc stejně nepošle. Jediné zkusit zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14509
19.9.19 08:20

@susannn mě hned napadly roupy. Bež k pediatrovi. Pokud uzná, pošle tě na dětskou gynekologii, ale je možné, že jsou to roupy. Ty vylézají hlavně v noci a tudíž je to cítit, hlavně svěděním, v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4905
19.9.19 08:31

@susannn
Měla bys to řešit hned, může to být gynekologický zánět, zánět močáku nebo roupi. Ti v noci často přemigrují z konečníku do pochvy, ale asi by ji svědil i zadeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
19.9.19 08:35

Právě že ona je přes den v pohodě. Kdyby to byl zánět až už gynekologických nebo urologické tak by to trvalo i přes den ne? A zadek ji nesvědi. Přes den ji nic není. Začínám fakt přemýšlet jestli to nemůže být z té pěny… K doktorce jdou ale až po obědě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama