Bolest po císaři s Epiduralem?

3193
3.1.21 16:13

Bolest po císaři s Epiduralem?

Ahoj holky 🌹 je tu někdo po císaři s Epiduralem? Před 6 dny sem rodila císařským řezem a epidural napíchnutý až na po druhé a v sedě. A teď k otázce: od včera mě šíleně bolí záda a píchá v levém boku a střílí to až k pupku. Jizva mě nebolí. Měl někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24864
3.1.21 17:02

Ckoliv se ti v šestinedělí nezdá, konzultuj s nemocnicí, kde si rodila a nebo se svým gynekologem.
Já rodila ve spinálu, dobře napíchnutý, hojení rychlejší, pohodlnější než po celkové narkóze. Záda mě nebolela, nikde mě nepíchalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
3.1.21 17:03

Mela jsem to tak po prvni sekci. Prejde to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3193
3.1.21 17:09

@lleennttiillkkaa určitě zítra budu volat svojí Dr a zeptám se. Do porodnice jsem volat nechtěla, protože bohužel slouží Dr ke kterému jako jedinému tam nemám důvěru. A pichnuli ho v sedě nebo leže?

@kyticka86 děkuji :kytka: snad to brzo přejde ale věřím že jo. Mám teda štěstí, že malej je hodný a manžel pomáhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 17:42

Proces hojení průběžně konzultuj s doktorem. Bolesti po císaři a epiduralu me přešly tak po měsíci, po 6 týdnech jsem šla běhat. Cokoli před tím jsem chodila v předklonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24864
3.1.21 18:26

@Teruš90 píchnuto v leže, je dobře, že to není tak vážné, pokud vydržíš do zítra ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
4.1.21 21:55
@Teruš90 píše:
@lleennttiillkkaa určitě zítra budu volat svojí Dr a zeptám se. Do porodnice jsem volat nechtěla, protože bohužel slouží Dr ke kterému jako jedinému tam nemám důvěru. A pichnuli ho v sedě nebo leže?

Jenže je taky rozdíl spinál a epidurál…

@kyticka86 děkuji :kytka: snad to brzo přejde ale věřím že jo. Mám teda štěstí, že malej je hodný a manžel pomáhá
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
4.1.21 21:57

Edit:

Jenže je taky rozdíl spinál a epidurál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...