Bolest po císařském řezu víc než rok po porodu

Anonymní
22.8.21 23:49

Bolest po cisarskem rezu vic nez rok po porodu

Prosim o vase zkusenosti. Jsem 14 mesicu po porodu cisarem. A stale me boli sex. Je to kazdy mesic horsi. Jizva neboli vubec, ale uvnitr mam pri styku bolest - uz pri vniku partnera jsem jakoby uzka a stazena, takze hrozna mechanicka bolest (nic nepomaha - lubrikant, zmena polohy atd.) a kdyz uz se to podari a rozjede, tak bolest vajecniku jak pri menstruaci.
Kazdy sex je peklo, pri kterem se musim pretvarovat.
Na gyn jsem byla a jsem ok, poradili mi vysadit antikoncepci, ale ani to mi nepomohlo. Pry to muze byt odmitava psychika…ja ale ten sex chci! Nemela jste to nektera stejne? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1401
23.8.21 05:39

Ahoj, ano, po prvním císaři. Trvalo to dlouho, možná do dalšího těhotenství. Já sex taky chtěla, ale tělo evidentně ne.

I dnes, 4 roky po třetím císaři a skoro patnáct let po prvním, když máme pár dní pauzu (týden a víc) je první styk vždy bolestivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
23.8.21 06:38

Pokud jsi po gynekologicke strance v poradku, tak se obrat na sexuologa. Treba dokaze pomoct. At se zbytecne s manzelem netrapite :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
23.8.21 07:12

A nebude to psychikou?
Ono pokud když tě to poprvé bolelo, tak prakticky pokaždé jdeš do sexu s myšlenkami, že to bude strašně bolet a tím jsi samozřejmě napjata a v hlavně určitě až moc přemýšlíš.
Na gyndu jdi znovu a určitě řekni že vysazením se nic nezlepšilo ať přijde s jiným nápadem a sama si udělej termín u nějakého psychologa, podle mě to je psychika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
27.8.21 00:39

Me se spoustou problemu se spodkem pomohla fyzioterapie, gyndar ti to muze predepsat. Tehotenstvim i cisarem se tam mohlo neco pohnout a udelat nejake disbalance diky kterym jsou nektere struktury pretizene a stazene, jine zase povolene, coz se projevuje napr i bolesti, popr problemy pri sexu nebo na zachode. Fyzio to najde a spravi - důležité je nejen vseobecne zname posilovani ale i uvolnovani, jinak to muze napachat vice skody nez uzitku, tak nejlepe nekoho kdo se vyzna (fyzio pro zeny nebo specialne poporodni)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat