Bolest po hysteroskopii a odběru vajíček

Anonymní
8.6.21 12:43

Bolest po gyn. zakroku

Po odberu vajicek (v narkoze) a pote i po hysteroskopii (v narkoze) me boli v podbrisku. Gynekologicky jsem pry v poradku, doktori nic nevidi. Fakticky nemuzu zvednout ani pet kilo, abych necitila bolest. Nedokazu urcit, jestli me boli panev, nebo neco jineho uvnitr. Ta bolest je docela ostra, rezava a pak dlouho odezniva. Nesetkal jste se s tim nekdo? Bolesti po OPU rozumim, propichli mi toho docela dost. Ale po diagnosticke hysteroskopii by nic bolet nemelo. Uz jsem z toho zoufala, doktor na me kouka, jako kdybych simulovala. Ted jsem chtela jit zalevat a misto toho sedim vedle konve a brecim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5013
8.6.21 13:54
@Anonymní píše:
Po odberu vajicek (v narkoze) a pote i po hysteroskopii (v narkoze) me boli v podbrisku. Gynekologicky jsem pry v poradku, doktori nic nevidi. Fakticky nemuzu zvednout ani pet kilo, abych necitila bolest. Nedokazu urcit, jestli me boli panev, nebo neco jineho uvnitr. Ta bolest je docela ostra, rezava a pak dlouho odezniva. Nesetkal jste se s tim nekdo? Bolesti po OPU rozumim, propichli mi toho docela dost. Ale po diagnosticke hysteroskopii by nic bolet nemelo. Uz jsem z toho zoufala, doktor na me kouka, jako kdybych simulovala. Ted jsem chtela jit zalevat a misto toho sedim vedle konve a brecim.

Na hystereskopii jsem byla, druhy den mi bylo jako pri hodne bolave ms bolest, takze jsem nesla do prace, ale pak uz ok. Ty tve problemy se asi spise tykaji toho odberu vajicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 14:02

@lilith1 Na odberu vajicek jsem byla pred tremi mesici, ale je mozne, ze se to nejak obnovilo. Z hystero jsem jela rovnou do prace, druhy den po ni jsem taky v praci. Vlastne mi nic neni, dokud se nepokusim neco zvednout nebo dokud nepopobehnu.

Uz me napadlo, jestli mi nemohli nejak hnout s panvi, ale to je asi uplna blbost.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat