Reklama

Bolest po ovulaci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 13:55
Bolest po ovulaci

Dobrý den, dneska jsem 4.den po ovulaci a od rána me bolí břicho jako bych to měla každou minutu dostat snad nikdy jsem to neměla. Ráno jsem měla naruzoveli výrok.. Co to může být? Někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 19.02.17 14:19
@Jančulka20 píše:
Dobrý den, dneska jsem 4.den po ovulaci a od rána me bolí břicho jako bych to měla každou minutu dostat snad nikdy jsem to neměla. Ráno jsem měla naruzoveli výrok.. Co to může být? Někdo podobnou zkušenost?
Řekla bych nidace, ale nemůžeš být víc dní po ovu? :think:

Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 14:29

@sandra001 podle bazalky bych řekla že 4. Den.. nidace je uhnizdeni že?

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 19.02.17 14:52

Jj uhnízděni, já teda bazálku neměřím, tak ani tomu grafu moc nerozumím, ale tipuju to na tu nidaci ;-)

Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 14:59

Mno uvidím Ms mám dostat v sobotu tak uvidíme zda přijde ;) a děkuji :)

Verčus
Kecalka 366 příspěvků 04.05.18 08:39

Ja to mam stejne a k tomu me boli jedno prso, druhe o neco min… A jak to dopadlo? Zadarilo se?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama