Bolest po ovulaci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 13:55
Bolest po ovulaci

Dobrý den, dneska jsem 4.den po ovulaci a od rána me bolí břicho jako bych to měla každou minutu dostat snad nikdy jsem to neměla. Ráno jsem měla naruzoveli výrok.. Co to může být? Někdo podobnou zkušenost?

Reakce:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 19.02.17 14:19
@Jančulka20 píše:
Dobrý den, dneska jsem 4.den po ovulaci a od rána me bolí břicho jako bych to měla každou minutu dostat snad nikdy jsem to neměla. Ráno jsem měla naruzoveli výrok.. Co to může být? Někdo podobnou zkušenost?
Řekla bych nidace, ale nemůžeš být víc dní po ovu? :think:

Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 14:29

@sandra001 podle bazalky bych řekla že 4. Den.. nidace je uhnizdeni že?

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 19.02.17 14:52

Jj uhnízděni, já teda bazálku neměřím, tak ani tomu grafu moc nerozumím, ale tipuju to na tu nidaci ;-)

Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 14:59

Mno uvidím Ms mám dostat v sobotu tak uvidíme zda přijde ;) a děkuji :)

Verčus
Kecalka 398 příspěvků 04.05.18 08:39

Ja to mam stejne a k tomu me boli jedno prso, druhe o neco min… A jak to dopadlo? Zadarilo se?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >