Bolest po ovulaci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 13:55
Bolest po ovulaci

Dobrý den, dneska jsem 4.den po ovulaci a od rána me bolí břicho jako bych to měla každou minutu dostat snad nikdy jsem to neměla. Ráno jsem měla naruzoveli výrok.. Co to může být? Někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
sandra001
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 19.02.17 14:19
@Jančulka20 píše:
Dobrý den, dneska jsem 4.den po ovulaci a od rána me bolí břicho jako bych to měla každou minutu dostat snad nikdy jsem to neměla. Ráno jsem měla naruzoveli výrok.. Co to může být? Někdo podobnou zkušenost?
Řekla bych nidace, ale nemůžeš být víc dní po ovu? :think:
Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 14:29

@sandra001 podle bazalky bych řekla že 4. Den.. nidace je uhnizdeni že?

sandra001
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 19.02.17 14:52

Jj uhnízděni, já teda bazálku neměřím, tak ani tomu grafu moc nerozumím, ale tipuju to na tu nidaci ;-)

Jančulka20
Stálice 70 příspěvků 19.02.17 14:59

Mno uvidím Ms mám dostat v sobotu tak uvidíme zda přijde ;) a děkuji :)

Verčus
Kecalka 399 příspěvků 04.05.18 08:39

Ja to mam stejne a k tomu me boli jedno prso, druhe o neco min… A jak to dopadlo? Zadarilo se?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >