Reklama

Bolest po pohlavním styku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HayLin
Stálice 61 příspěvků 30.12.17 16:41
Bolest po pohlavním styku

Ahoj, jsem už skoro v 13 tt. a na začátku tohoto měsíce mi byl zjištěn zánět děložního čípku. Od té doby mám po pohlavním styku bolesti v podbříšku a v děloze, dost mě to štve. Je něco co by mi aspoň trochu pomohlo? Samozřejmě to nevyléčí nic jiného než antibiotika, ale ty v těhotenství užívat bohužel nemůžu. Mám se o tom poradit s gynekologem?

Přečtěte si článek: Sex v těhotenství

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.12.17 16:50

@HayLin Zajdi ke gynekologovi a ten ti antibiotika napíše ;) napíše ti takové které můžeš i v těhotenství teď zrovna taky beru antibiotika na zánět močáku a močových cest a jsem 9+6 :)

cecetka
Kelišová 7215 příspěvků 30.12.17 17:02

@HayLin Pokud skutecne mas zanet DC (nebo si to jen myslis?), pak se mas pohl. styku zdrzet, dokud nebudes zdrava :nevim:

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 30.12.17 17:05

V těhotenství antibiotika normálně používat můžeš, naopak je lepší je mít, než mít nějaké záněty, bolest při sexu je často spojená se záněty. A samozřejmě nutná i léčba partnera, jinak si to budete furt předávat.

Ketris
Echt Kelišová 9347 příspěvků 30.12.17 17:14

Doporučuju i pohlavní styk nevykonávat..

HayLin
Stálice 61 příspěvků 01.01.18 12:53

Pozítří jdu ke gynekologovi tak se poptám co s tím..potom nechápu proč mi doktor řekl že mi ten zánět bude léčit až po porodu :( uvidím no.

HayLin
Stálice 61 příspěvků 01.01.18 12:55

@cecetka doktor mi řekl že ho mám a k tomu dodal akorát že antibiotika až po porodu, nic víc…pozítří mám kontrolu tak si s ním o tom promluvím

HayLin
Stálice 61 příspěvků 01.01.18 12:58

@Petruna21 určitě si o ně řeknu, dík :) jediné co mi doporučil mastičku a gel, které absolutně nepomohly

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >