Bolest po pohlavním styku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HayLin
Stálice 63 příspěvků 30.12.17 16:41
Bolest po pohlavním styku

Ahoj, jsem už skoro v 13 tt. a na začátku tohoto měsíce mi byl zjištěn zánět děložního čípku. Od té doby mám po pohlavním styku bolesti v podbříšku a v děloze, dost mě to štve. Je něco co by mi aspoň trochu pomohlo? Samozřejmě to nevyléčí nic jiného než antibiotika, ale ty v těhotenství užívat bohužel nemůžu. Mám se o tom poradit s gynekologem?

Přečtěte si článek: Sex v těhotenství

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 30.12.17 16:50

@HayLin Zajdi ke gynekologovi a ten ti antibiotika napíše ;) napíše ti takové které můžeš i v těhotenství teď zrovna taky beru antibiotika na zánět močáku a močových cest a jsem 9+6 :)

cecetka
Kelišová 7444 příspěvků 30.12.17 17:02

@HayLin Pokud skutecne mas zanet DC (nebo si to jen myslis?), pak se mas pohl. styku zdrzet, dokud nebudes zdrava :nevim:

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 30.12.17 17:05

V těhotenství antibiotika normálně používat můžeš, naopak je lepší je mít, než mít nějaké záněty, bolest při sexu je často spojená se záněty. A samozřejmě nutná i léčba partnera, jinak si to budete furt předávat.

Ketris
Echt Kelišová 9554 příspěvků 30.12.17 17:14

Doporučuju i pohlavní styk nevykonávat..

HayLin
Stálice 63 příspěvků 01.01.18 12:53

Pozítří jdu ke gynekologovi tak se poptám co s tím..potom nechápu proč mi doktor řekl že mi ten zánět bude léčit až po porodu :( uvidím no.

HayLin
Stálice 63 příspěvků 01.01.18 12:55

@cecetka doktor mi řekl že ho mám a k tomu dodal akorát že antibiotika až po porodu, nic víc…pozítří mám kontrolu tak si s ním o tom promluvím

HayLin
Stálice 63 příspěvků 01.01.18 12:58

@Petruna21 určitě si o ně řeknu, dík :) jediné co mi doporučil mastičku a gel, které absolutně nepomohly

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >