Bolest po sexu

Anonymní
5.5.21 18:12

Bolest po sexu-možné těhotenství?

Zdravím :)
mám dotaz, zda má někdo podobnou zkušenost. Mám 2 dny před MS, a po dnešní styku a po styku před dvěma dny (4 dny do MS) mě hrozně začalo bolet v podbřišku, ale někde hluboko, jakoby děloha, a hlavně při sednutí a vstávání. Trvá to několik hodin a je to podobné menstruačním křečím. Snažíme se o miminko, asi týden po možném oplodnění (i podle ovulačních testů) mě píchalo v podbřišku na stranách, což ustalo, ale teď mám tento problém. 10 DPO mě bolely spodní záda a také mám citlivější bradavky.. říkala jsem si, že to nemusí nic znamenat, ale ta bolest po styku se mi nezdá, není to u mě běžné. Nechci si test dělat dopředu, jen mě zajímá Váš názor a zkušenosti, zda by to mohlo být těhotenství. Díky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1119
5.5.21 18:51

Bolest po sexu opravdu nemůže být příznakem těhotenství.
Po sexu mě bolelo při vaginální infekci a zánětu dělohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 19:11

Mně bolelo při raném těhotenství břicho po orgasmu, po pohlavním styku bez orgasmu ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 19:19

Ale při infekci nebo zánětu by byla bolest trvalá, ne?
Anoo!! Orgasmus byl pokaždé! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
120
6.5.21 03:25

Ja upřímně nechápu takové otázky. Tak prostě pokud máš bolesti při/po sexu a myslíš si, že by to mohlo být z těhotenství, existuje test, na to ti nikdo tady neodpoví správně. Pokud se ti něco nezdá, zvedni mobil a zavolej na gyndu a buď tě vyšetří nebo dají radu, cokoliv… a nebo ti jenom řeknou aby sis udělala test a v případě pozitivního výsledku došla na potvrzení
Těhotenský příznak může být takřka skoro cokoliv,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat