Bolest po sexu a těhotenství

Anonymní
21.2.21 07:01

Bolest po sexu a těhotenství

Ahoj, v pondělí mě tak po 15 min po sexu začalo šíleně bolet v podbřišku, hrozné křeče a bylo mi na zvracení. Přitom při styku bez jakékoliv bolesti. Po sexu ze mě ještě vyteklo trochu krve. Měla jsem hrozný strach jestli se mi třeba nevytvořila cysta, tak jsem si zašla gyndu a tam mi bylo řečeno, že jsem úplně v pořádku, že je prý možné, že mě to bolí od zad. :D :D Nic méně to prostě nebolí, od té doby mám zpoždění ms už 6 den. A po každém sexu lehce zakrvacim. Neměl někdo podobný problém? Ještě bych dodala, že jsem byla u svého stálého gyn. a po tom co mi rekl tohle jsem zašla na kontrolu i k jinému. Ten samý den a ani jeden nic nenašel. Není možné, že by to značilo začátek těhu? Test jsem ještě nedělala počkám aspoň na těch 15 dní spoždění ms. Děkuji za rady :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62254
21.2.21 07:07

Jo, je možné, že je to počátek těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
21.2.21 07:41

Udělala bych si test. Zvlášť když po sexu krvacis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 09:34

@JancaS84 Tak kdyby už to bylo ve stádiu, kdy test vyjde pozitivní, tak by to mel poznat i gynekolog ne? Jestli tam spis nemas nejaky zanet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 09:10

Tak jsem si dnes ráno udělala test a je tam ta druhá čárka hrozně slabá. Přikládám fotku. Už mám 7 dní spoždění ms. Dá se tohle brát jako začátek a jsem těhotná? :)

• Citovat
  • Nahlásit
6597
22.2.21 09:27
@Anonymní píše:
Tak jsem si dnes ráno udělala test a je tam ta druhá čárka hrozně slabá. Přikládám fotku. Už mám 7 dní spoždění ms. Dá se tohle brát jako začátek a jsem těhotná? :)

Jako úplně něco pidi tam vidím, ale na 7 dní zpoždění to je hodně slabý. Zkus test za pár dní dní znovu jestli zesílí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 09:34

@JancaS84
Takhle mi to píše aplikace, kde mám průměrnou délku cyklu 25 dní, když bych brala těch 28 dní tak jsou to je to 4 dny. Tak nevím jestli je v tom takový rozdíl. Zkusím to znova za pár dní🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
6597
22.2.21 09:59
@Anonymní píše:
@JancaS84
Takhle mi to píše aplikace, kde mám průměrnou délku cyklu 25 dní, když bych brala těch 28 dní tak jsou to je to 4 dny. Tak nevím jestli je v tom takový rozdíl. Zkusím to znova za pár dní🤷‍♀️

I na 4 dny je to nic moc. Spíš nic než moc. Uvidíš co bude dál. Nezbývá než čekat co z toho bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat