Bolest po sexu, cysta??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Betty2108
Povídálka 16 příspěvků 7 inzerátů 07.06.19 22:20
Bolest po sexu, cysta??

Ahoj,
Jsem po porodu rok a tři mesice, rodila jsem akutním císařem. Po porodu jsem mela až do ted občas citlivé s bolestivé břicho připisována jsem to pohmotdeno po porodu a jizvě. Ted po sexu jsem do ted obcas spinila, MS jsem mela mírně nepravidelnou max opozdeno kolem 5ti dni (35dni cyklus)

Cca před týdnem, kdyz jsem spala s partnerem tak po vyvrcholení - “jak se to dole pak svírá a vytlačuje vse ven” (omlouvám se za debilni popis) tak mě závislí šíleně bolet v podbrišku, bolest šla až do celého břicha, zad, a tlak na konečnik - z bolesti mi bylo až na zvracení, nakonec jsem to zaspala.

Ve středu jsem byla na gynde skrz to špinění celkově skrz únavu, zhoršení pleti a vlasů - chtela jsem aby mi udelala hormonální profil (bo to asi mamrozhszene jsemsi myslela). V den co jsem tam sla jsem mela ale i 5dní zpoždění MS mela dorazit 1.6 (poslední 29.4). Řekla mi ze mam vysokou sliznici a na jednom vaječníku cystu cca 5cm. Píchla mi něco - nevim uz co nějak jsem nepostřehla, prej neco na vstrebani cysty.

Dnes jsme spolu s partnerem spali a zas ta šilena bolest - do dnes a do toho minulého sexu jsem nikdy nic takové nemela, max jsem špinila po sexu (prej jsem mela moc prokrvení čípek).

Muže tu šílenou bolest způsobovat cysta?? Před dvěmi lety jsem mela cystu ale spolu s ni se mi spustil zánět slepaku tak jsem mela podobné bolesti (ale ty byly spíš jen na jednom místě, necychazeli z x míst), k Dr na kontrolu jsem objednána az na 3.6

Jen doplním že sex nebyl žádná divočina, čili nebyl ani hluboko.

Omlouvam se za chybi, pisu to tu jeste v bolestech, naštěstí pomalu ustupují :-( nechápu zo začínám mít strach s partnerem spat, a i on se mnou - děsí jo to že mi po tom je tak hrozně

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama