Bolest po styku v těhotenství

Anonymní
1.11.19 20:14

bolest po styku v těhotenství

Ahoj všichni, mam dotaz. Už vic jak měsíc mě trápí bolest po styku v pochvě, jako bych měla zánět, trápí mě ti i několik hodin po styku. Jenže ze stěru u dr mi vyšlo vše v pořádku. Tak jsem z toho jelen. Neměl to někdo u Vás v těhu stejně? Nevíte co s tim?
Dik moc za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.11.19 21:15

Taky sem to tak měla, hlavně ke konci těhu. Ono tam dole to je celý víc prokrvený a citlivější. Doporučuju najít polohu, která bude vyhovovat tobě, v tomhle případě neber moc ohled na partnere, že on to rád takhle tak musíme tak. Mě vyhovovalo (hlavně ke konci) být na hoře (na koníčka) sama sem si tak mohla určovat tempo i to, jak hluboko bude. Další dobrá poloha je v leže jakoby zezadu (tuším lžičky se to jmenuje?), ale záleží hlavně na tobě a nebát se třeba i říct, že to nechceš, hlavně pomalu a v klidu. Další co, tak je důležitý aby si byla dost vlhká, případně použít lubrikant (taky sem používala a opravdu udělá svoje). :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 07:59

Já se kvůli bolesti, kterou po styku mám, tomu raději úplně vyhýbám. Pár hodin pak ani nevydržím stát, ale u mě je to spíš takový silný tlak ta bolest a skoro určitě to způsobují spermie (nebo spíš něco co obsahují). Ale nemám ted už odvahu ani na prerusovany styk. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 10:18

Taky mi byl sex v těhotenství nepříjemný a bolestivý, tak prostě nebyl. Chlap ty dvě období taky přežil bez újmy, i když jsem se mu to snažila vynahradit jinak, dokud mi to břicho dovolilo. Některé ženy to může bolet, jak je všechno víc prokrvené. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 10:56

Pro mne je to už třetí těhotenství a u těch předešlých bylo vše naprosto normalni, proto se ptam. Během styku je vše ok, az hned potom se to rozjede a hrozne me to tam pálí. No nic, budu muset prejit tedy na jiny zpusob jak to muzi vynahradit…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat