Bolest po umrtvení zubu vložkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaraslunicko
Kecalka 249 příspěvků 28.04.19 13:06
Bolest po umrtveni zubu vložkou

Ahojky, predevcirem jsem byla u zubaře s bolesti zubu, musel mi odvrátit vlozku, kterou mi tam dala zubarka prý na zklidnění, dal mi tam jinou zadělal a bolest jako kráva, tak jsem tam odpoledne jela znovu s tím, že to proste bolí, ať už mi tk unrtvi, tak mi dal vlozku na umrtveni a stejně, ulevilo se, ale porad to proste cítím, přežíval to bez prášku, ale stejně přemýšlím o paralenu, protože se snažíme o další mimi, tak se bojím, je to normální, ze to furt bolí? :?

Reakce:
MarketaC4
Stálice 74 příspěvků 28.04.19 13:39

Mě zubařka vrtala bolavý zub bez umrtvení, pak mi tam dala tuhle vložku a zub bolel šíleně další dvě hodiny. Další dva dny byl citlivý - prý je to tím jak ta vložka doléhá na nerv. Pak se vložka vydrolila (má 14denní životnost) a nemohla jsem ani jíst ani pít jak na vše zub reagoval.
Teď tam mámtu vložku znovu týden a zub je stále trochu citlivý.

Klaraslunicko
Kecalka 249 příspěvků 28.04.19 13:46

@MarketaC4 takže je to normální? A kdybych náhodou byla těhotná, tak injekce apod. nevadi?

MarketaC4
Stálice 74 příspěvků 28.04.19 13:52

@Klaraslunicko pokud to nebolí moc, ale jen ten zub “cítíš” tak to normální je. Kdyby to ale neustupovalo a bolest se zhoršovala, zajdi tam znovu.
Injekci v těhotenství můžeš - je to lokální působení, nejde do krve. Mě trhali minulý týden (byla jsem 25tt) zub a dostala jsem injekce dvě.

Klaraslunicko
Kecalka 249 příspěvků 28.04.19 13:54

@MarketaC4 oki,tak to si taky užívás!:( a paralen sis vzala?

MarketaC4
Stálice 74 příspěvků 28.04.19 14:00

@Klaraslunicko Kupodivu to vytržení zubu nebolelo tolik jako to vrtání bez injekce - to jsem málem vyskočila z křesla. Po tom vrtání jsem brala panadol - na doporučení lékárnice dvě tablety po 4 hodinách. Složením to samé jako paralen. Proti bolesti mi to ale vůbec nepomáhalo tak jsem to do sebe zbytečně necpala.

Klaraslunicko
Kecalka 249 příspěvků 28.04.19 14:04

@MarketaC4 :roll: nesnáším problém se zubama, mě paralen teď docela ulevil, kdyby to tak jen zůstalo :(

Váš příspěvek
Reklama