Bolest po vytržení osmičky a bílý povlak

16.11.19 10:00

Bolest po vytržení osmičky a bílý povlak

Dobrý den, prosím o radu ve čtvrtek 14.11 jsem byla u zubaře a trhali mi osmičku v pravo dole, ránu mám zašitou. Dnes je to třetí den a stále pociťuji bolest někdy až nesnesitelnou..navíc mam v oblasti šití bílý povlak. Cítim i mírný zápach ale jen po ránu, nemůže to být zánět? Děkuji za odpovědi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4399
16.11.19 10:05
@Kristýna031 píše:
Dobrý den, prosím o radu ve čtvrtek 14.11 jsem byla u zubaře a trhali mi osmičku v pravo dole, ránu mám zašitou. Dnes je to třetí den a stále pociťuji bolest někdy až nesnesitelnou..navíc mam v oblasti šití bílý povlak. Cítim i mírný zápach ale jen po ránu, nemůže to být zánět? Děkuji za odpovědi :hug:

Nevím, ale také bych si myslela, že to je zánět. Cuká ti v dásni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7940
16.11.19 10:56

Napadá mě zánět, nic takového se mi ani nánakem nestalo, bolest byla problematická hlavně první noc a to jsem to měla až do kosti.
Ale dostala jsem antibiotika. Asi bych navštívila zubní pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 11:20

@Enmamma v dásni mi necuká, navštívila bych pohotovost jenže nemá moc dobré hodnocení říká se jí spíš Řeznictví. Jinak nebolí mě to furt, teď mě spíše bolí vpichy po injekci než samotná rána

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
16.11.19 11:45

Ja na stehech mela take bily povlak, pry normalni, pry se to tim cisti, bolelo me to asi tri dny fest, pak jen pri piti, jidle. Zkus si zavolat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
16.11.19 12:00

Me kdyz trhali osmicky, tak jsem k tomu dostala k oboum 3 denni atb., a Aulin ktery jsem si mela nasadit cca 1,5 hodky po trhani a pak po 12hod znovu.. Pan doktor byl asi dost zkuseny, protoze me vuuubec ta rana nestihla bolet, tim, ze Aulin navazal na ucinek injekce.. Takze jestli mas doma zkus si ho vzit. Jinak muzes si udelat odvar z hrebicku a kloktat, utlumi bolest a je antibakteriální ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17965
16.11.19 12:14

Mne osmičku vysekavali z kosti, den předem, jsem začala brát ATB.. jak to přišlo k sobě, bolest neskutecna, nesnesitelna, a to mam dost vysoký práh. Ataralgin naprosto bez efektu, večer jsem nevydržela a vzala Ibalgin, přestože mi ho zubarka nedoporucovala. Bolest byla snesitelnejsi až ten třetí den. Stehy jsem cistila vatovou tyčinku, namocenou v Peroxidu.. raději rodit, než znovu toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 12:29

Ten bílý povlak je normální. Já tě nepotěším, ačkoliv jsem jinak celkem drsňák, tak po trhání osmičky (kterou zubař páčil dlouho), jsem umírala bolestí několik dnů i přes léky na bolest. Úplně jsem se jich zbavila až po dvou týdnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 22:16

Take moc nepotesim trhali mi osmicky pred 14 dny a i kdyz sly ven dobre a ani siti nebylo treba tak bolest zmizela uplne az za tyden a pul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama