Bolest pochvy po každém sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 09:17
Bolest pochvy po každém sexu

Dobré ráno, toto mě trápí už nějakou dobu. Po každém sexu, nezáleží na tom jestli s kondomem, bez nej, s lubrikacnim gelem, nebo bez, mě hrozně nepříjemné bolí a pálí pochva. Když jdu poté na záchod tak je to šílená bolest a na dotek taky hrozně moc bolí. Na druhý den už je to vždy úplně v pořádku. Predtim se mi to vůbec nestavalo a po sexu mě nic nebolelo, ale posledních par měsíců je to pro mě utrpení. nevíte co by to mohlo být? :nevim: děkuji

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4253 příspěvků 15 inzerátů 01.04.18 09:43

Kup si v lekarne globule na kvasinky. Zkusila bych prvne prelecit tohle. Mela jsem podobne priznaky.

mary.27
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 01.04.18 10:20
@Anonymní píše:
Dobré ráno, toto mě trápí už nějakou dobu. Po každém sexu, nezáleží na tom jestli s kondomem, bez nej, s lubrikacnim gelem, nebo bez, mě hrozně nepříjemné bolí a pálí pochva. Když jdu poté na záchod tak je to šílená bolest a na dotek taky hrozně moc bolí. Na druhý den už je to vždy úplně v pořádku. Predtim se mi to vůbec nestavalo a po sexu mě nic nebolelo, ale posledních par měsíců je to pro mě utrpení. nevíte co by to mohlo být? :nevim: děkuji

Prober to s gynekologem, není partner až moc obdařený?

Anonymní  01.04.18 10:24

@mary.27 to není :nevim:
A kvasinky můžu mít i bez jiných příznaků jako např výtok? 8o

mary.27
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 01.04.18 12:09
@Anonymní píše:
A kvasinky můžu mít i bez jiných příznaků jako např výtok? 8o

no, ke kvasinkám obecně patří bolest podbřišku při močení, sucho v pochvě, výtoky, ale záleží také na druhu mykozy a v jaké je fázi…

mary.27
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 01.04.18 12:10
@Anonymní píše:
A kvasinky můžu mít i bez jiných příznaků jako např výtok? 8o

můžeš mít i nějakou cystu nebo srůsty, ale to pozná jen gynekolog při prohlídce… :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Nejpevnější zadek světa: Sexy Ukrajinka je známá jako žena s železným pozadím

Dře jak kůň a drží extrémní diety, aby byla na „prknech“ ta nejlepší a... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama