Bolest pochvy v těhotenství

22.1.21 22:36

bolest pochvy v těhotenství

Dobrý večer, chci se zeptat. Předevčírem se mi stalo ze jsem vyletěla za synem aby nevběhl pod auto a u toho jsem asi udělala nějaký špatný pohyb protože mnou projela taková zvláštní bolest od trisel…přes pipinu až na podbřišek a od té doby mě téměř při každém pohybu provází bodava bolest v oblasti pochvy.Jsem v 16 tt a jsem z toho už zoufalá. Nevíte co s tim? Nebo nestalo se vám něco podobného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
848
23.1.21 07:27

Bodavou bolest od podbrisku az dolu mam docela casto tak od 15tt, ale nespustilo se to konkretnim pohybem.. asi bych si pri pochybnostech zasla klidne na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
23.1.21 07:31

No uz jsem tady cetla driv, ze si takhle nekdo hnul se stydkou kosti, ktera se v tehotenstvi povoluje, ale tezko rict, me bolel tak od 12tt komplet cely spodek, ale bez ohlwdu na nejaky konkretni pohyb..kkdyz se ti neco nezda, jed radsi k doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
23.1.21 07:31

Může se stát, že došlo k nějakému nečekanému pohybu, že se tam něco „hnulo“. Nebo to může být i klasická těhotenská bolest, objevila se třeba v okamžiku souhry těchto náhod. Pro klid duše bych ale určitě zašla co nejdříve k doktorovi, vše zkontroluje a budeš vědět přesně, vyraz tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat