Bolest podbřišku po prvním sexu

Anonymní
8.7.20 17:39

Bolest pod bříška po prvním sexu

Dobrý den… Dne jsem měl se svojí partnerkou náš první sex oba jsme ho ještě nedělali… Sex trval asi 5min ale v tom že po každé 1min jsem penis vyndal… Partnerka organismu nejspíš dosáhla já vůbec v tom případě jsem ani nevystřík… Sex byl prováděn bez kondomu, a partnerka antikoncepci apod nebere! Jde o že se partnerce cca půl hodiny po sexu zamotala hlava a omdlela… A boli ji podbřiško a trochu prý vagína… Nevím čím to může být rychlý sem nebyl spíš se dá říct že opravdu pomalý! Při sexu ji to prý trochu bolelo! Neví si někdo rady? Snad nemůže být těhotná… :( Jednak by jsme měli oba strašný problém a prostě to nejde… Ale jde o to že ejkukulaci jsem neměl…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4928
8.7.20 17:52

Proč bez antikoncepce? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24543
8.7.20 17:54

Proboha děcka, to nemáte hotovou ani základní školu? Příště kukat jedině s kondomem, i minutu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 18:02

@truelly 14 let :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.20 18:02

@pikola ano víme… :,( Ale co jí tedy je? Těhotná být nemůže ne? A těhotenství se projevuje dele ne?

• Nahlásit
  • Citovat
4928
8.7.20 18:07

A ještě pod zákonem. :poblion: Běžte nakoupit kondomy. A raději počkejte do 15 tých narozenin. Jestli se provalí, že už není panna, máte problém oba!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12660
8.7.20 18:08

:roll: Sakra děti - bez kondomu ani ránu! :zed: Je to tu furt! Kdy už vám to docvakne! :cert:
Na dálku vám někdo těžko správně poradí. Jestli to bylo poprvé, tak to jsou většinou namožené svaly, které koukají jak vejr, cože se to děje. Může to být i otlučený močák - pozná se podle stahů až bolestí při čůrání.. Anebo nějaké vazy, co se doposud s takovou zátěží nepotkaly. Poprvé k se tomu vždycky nachomejtne i trocha nervů i něco podobného jako jsou výčitky svědomí, to je standart. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12660
8.7.20 18:09
@Anonymní píše:

Kondomy prodají komukoliv, na to občanka netřeba. :mavam:
edit: Pořád lepší kondomy bez občanky, než s občankou a bez kondomu. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12660
8.7.20 18:14
@Anonymní píše:
@pikola ano víme… :,( Ale co jí tedy je? Těhotná být nemůže ne? A těhotenství se projevuje dele ne?

Druhý, třetí den těžko. Většinou se to projeví až při měsíčkách (vynechání krvácení). Lze na to pořídit v drogerii test. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3885
8.7.20 18:19
@Anonymní píše:

ji 14 a tobe? 50? urcite je tehotna, vsad boty, na zacatku skolniho roku ocekavej potomka. se skolou se rozluc a bez si koupit lopatu, at svou milou uzivis :P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12660
8.7.20 18:32
@markytka3 píše:
ji 14 a tobe? 50? urcite je tehotna, vsad boty, na zacatku skolniho roku ocekavej potomka. se skolou se rozluc a bez si koupit lopatu, at svou milou uzivis :P :P :P

Proč ne rovnou Klapzubovu jedenáctku? :P :P  :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
8.7.20 19:08

Teď se těhotenství nepozná. Pozná se až když vynechá menstruace. Ale i ze sexu bez vyvrcholení může být těhotná, z tzv. kapicek touhy. Prostě když už souložite a dítě nechcete, tak proč proboha nepouzijete kondom? Je vám 14 let, podle zákona ještě ani mít sex nemůžete a navíc jste takhle extrémně nezodpovědní. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.20 19:25
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 19:48

@Tyna15 takže co máme dělat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
7003
8.7.20 20:03

Čtu znovu že partnerka organismu nedosáhla…Takže to byl „beztotykový sex“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama