Bolest pod jazykem po piercingu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yvule
Povídálka 39 příspěvků 28.04.18 10:15
Bolest pod jazykem po piercingu

Ahojky třeba mi někdo poradí. Mám od včerejška piercing jazyka. Nemám to ani moc nateklé, i ta bolest se dá vydržet. Jen mě zajímá, jestli je normální, že mě to bolí pod jazykem, jak je kulička opřená o tu měkkou tkáň (nevím jak to nazvat) :) vy co máte piercing, měli jste to taky tak? Já bych to chápala jakože je v puse něco nového co tam nebylo tak to bolí, než si na to tělo zvykne, ale nevím? :think: díky za vaše zkušenosti ;)

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 162 příspěvků 28.04.18 10:31

Mela jsem to taky, ale az po zahojeni. Nakonrc mi kulicka zalejzala do jazyku a silene to bolelo, tak jsem to musela vyndat- ale v ty dobe jsem mela piercing 9let. Mas dost dlouhou tycku?

Yvule
Povídálka 39 příspěvků 28.04.18 11:55

Tyčku mám dost dlouhou, o délce jsem se radila v profesionálním piercingovým studiu. Mám 22mm. Kousek tyčky mi i vylézá. Mám to píchlé hned vedle té uzdičky a trošku ze šikma. A když se kouknu tak je ta uzdička vytvarovaná podle té kuličky…jestli chápete, jak to myslím. Možná to bude pak chtít dolů menší kuličku. A jinak mě to vůbec nebolí, jen pod tím jazykem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama