Bolest pod lopatkami každý den jinde

9
25.4.21 20:09

Bolest pod lopatkami každý den jinde

Ahoj holky, obracím se na vás s jedním problémem který už nevím jak řešit.
Jsem v 25tt, od začátku těhu mám bolesti zad v oblasti lopatek. Řešila jsem to u fyzioterapeuta který mi pomohl vždy jen na jeden den, ale byla to úleva.. koupila jsem si polštář s paměťovou pěnou, také nepomohlo.. matraci máme rok novou zdravotní.. začala jsem cvičit těhotenskou jógu, která mi trochu pomohla, ale spíše mě děsí to, že každý den mě bolí pod jinou lopatkou, jednou je to levá, druhý den pravá.. ještě k tomu se mi přidala v určitých polohách v leže mravenčení až postupná bolest na levé noze, vnější strana stehna od kolene až k boku.. vůbec nevím už co s tím. Nemáte někdo zkušenost??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10615
25.4.21 20:17

Ja tohle měla až po porodu a skončila jsem na RHB, všechno to bylo od zad. Kolem toho 24.tt začíná mimčo pořádně růst, přibývá plodová voda a mění se těžiště těla. Navíc v těhotenství s tím ani fyzio moc nadělat nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
25.4.21 20:21

@Aduš8 proto jsem se to snažila řešit ještě před tím než mi rostlo břicho, jenže to k ničemu nevedlo.. :( takže už netuším co s tím a asi nic jiného než počkat po porodu mi nezbyde, ale je to šílenost 😑

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
25.4.21 20:40

@Karol1994 doporučuji vyzkoušet kraniosakralni terapii. Nikdy sem na toto nevěřila. Mezi lopatkama mě bolelo asi 10 let, napomáhali rhb, masáže, cvičení, nic. Tak sem siřekla že to tedy zkusím. Po 2 sezenich (každé asi 800,–) jsme byla rok bez problémů. Teď jsem ve 27tt a občas mě trochu záda bolí, bohužel paní ted v covid době nefunguje tak musím vydržet až zase bude v provozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
25.4.21 20:59

@Pupa94 a co to obsahuje tato terapie??:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
26.4.21 06:07

@Karol1994 V mám případě to bylo cca 5 minutové povídání, jakou mám práci, denní režim, atd. Pak jsem si lehla na záda na lehátko, a paní pomocí dlaní „vnimala“ moji energii na různých částech těla. Prisla na to že malo piju, že jsem bez slepaku, že dcera byla císařem, aniž bych se o tom před ní zmiňovala. Proto Sem psala že sem k této technice byla skepticka, ale po vyzkoušení doporučuji pořád dál a dál. Mezi lopatkami je citové centrum a tam jsme právě došly k problému. Dělám spoustě kamarádek vrbu a pak to v sobě dusim, plus „trauma“ z dětství. Poté jen se otočila na břicho, paní mi záda různě nahřivala a masirovala. Celé to bylo asi na 40 minut. Za 3 týdny sem šla znova a bylo po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
29.4.21 08:06

@Pupa94 to promiň, ale tomuhle já vážně nevěřim..pokud je tam problém tak ho žádné hlazení ani povídání nevypudí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
29.4.21 09:22

@eileithia taky sem nevěřila. A pomohlo mi to. Chodí k ní i známá s dcerou, která měla jít ve 14 letech na operaci s vyhřezlou plotenkou, než došlo na konzultaci před operací, byla několikrát na terapii a plotenka se vrátila na své místo a na operaci nemusela. Nikomu nic nenutim. Jen sem napsala variantu která pomohla mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat