Bolest podbříšku 22 tt po sexu

Anonymní
14.6.21 20:51

Bolest podbrisku 22 tt po sexu

Ahoj, resim jestli je to normalni :(. Vcera jsme s manzelem meli sex ( nejdriv na boku, potom ja na nem :oops: ). A od ty doby me boli podbrisek furt, neni to nejak intenzivni bolest, spis takova predmenstruacni, ze to nejak tahne. :,( Uz se to stalo cca pred mesicem, tehdy z misionarske polohy, taky stejna bolest a odeznela po klidu do dvou dni. Mel nekdo neco podobneho? Premyslim zda mam pockat a odpocivat nebo ject s tim do porodnice- bricho mi netvrdne z toho spis je to takovy neprijemny :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2067
14.6.21 21:30

Do porodnice bych s tím nejela, pokud cítíte normálně pohyby. Naordinovala bych si 2.dny klid a pokud by se to nelepsilo šla ke svému gynekologovi.. J pokud jsem se obecně cítila unavená, bolavá dala jsem si. Magnesium.. Mozna budete muset sex prostě vynechat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
14.6.21 21:44

My měli tedy později sex zakázaný, ale kolem toho 20tt jsme sex ještě měli a vybavuji si, že mě občas podbřišek taky bolel. Myslím, že to bylo tím tlakem na to vše uvnitř, možná občas i špatne zvolena poloha při které se to břicho prostě namahalo. Taky jsem se vzdy bála zda je vše ok, ale přesně - klid a odeznělo to samo většinou do druhého dne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
14.6.21 21:47

Může se to po sexu stát možná budeš mít drazdivejsi dělohu nebo cipek, taky se mi to párkrát stalo i když bolest teda odezněla do pár hodin… Pokud to trvá takhle déle asi bych se poradila s gyndarem, magnesium určitě nic nezkazis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat