Bolest podbřišku během rychlé chůze v těhotenství

Anonymní
6.1.20 19:53

Bolest podbřišku během rychlé chůze.

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat. Jsem v 18 tt. byla jsem zvyklá chodit rychle. Teď mne během rychlé chůze začne píchat v podbřišku. Hned jak se zastavím tak to přestane. Chtěla bych se zeptat zda s tím některá z vás zkušenost. A jestli je to normální. Snažím se samozřejmě chodit pomaleji. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
6.1.20 21:32

Ahojky ano je to úplně normální, musíš vzpomalit :) prckovi se to asi nelíbí :D hlavně v klidu a opatrně. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 21:57

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli a tím máte nějaké zkušenosti a popřípadě i nějakou radu.
Sice mě nebolí v podbříšku jen při chůzi, ale jen když stojím a nebo sedím, pomůže mi jen když si lehnu na bok, jsem v 16tt.
Mám docela strach, takže plánuji zítra navštívit doktoru, jelikož první trimestr jsem měla bezproblémů, jediný větší problém byl, že jeden hormon jsem měla nižší, ale prý by to nemělo nic znamenat podle dr v gennetu.

Dále mě začala hodně bolet hlava a též se přidalo zvracení, pracuji jako kuchařka ve školní jídelně, tak opravdu uvažuji nad tím, že půjdu na neschopenku, ale nevím.

Máte některá zkušenost a radu? Moc děkuji, je to moje první těhotenství, tak mám strach a všechno si moc beru.
Ještě jednou děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 07:10

Dobrý den, tak to mě opravdu mrzí, že je vám, až takhle zle. Neschopenku bych si rozhodně vzala jestli je vám takhle špatně. Jinak jsem slyšela, že srůsty mohou bolet více. Také jsem četla, že některým těhotným bylo zle celé těhotenství, že zvraceli a bylo jim fakt špatně až do porodu. Nějaká paní snad nepozřela nic jineho než čokoládu a šunku ze všeho ostatního zvracela. Já vám moc neporadím je to moje druhé těhotenství prvni skončilo špatně. Snad brzy napíše někdo nějaké svoje zkušenosti. Určitě napište, co vám doktorka řekla budu držet palce. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 07:12
@Satiaa píše:
Ahojky ano je to úplně normální, musíš vzpomalit :) prckovi se to asi nelíbí :D hlavně v klidu a opatrně. 😊

Dneska jsem šla pomaleji a bolelo to méně, ale pořád to bolelo. Je to normální?

• Citovat
  • Nahlásit
587
7.1.20 08:21
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli a tím máte nějaké zkušenosti a popřípadě i nějakou radu.
Sice mě nebolí v podbříšku jen při chůzi, ale jen když stojím a nebo sedím, pomůže mi jen když si lehnu na bok, jsem v 16tt.
Mám docela strach, takže plánuji zítra navštívit doktoru, jelikož první trimestr jsem měla bezproblémů, jediný větší problém byl, že jeden hormon jsem měla nižší, ale prý by to nemělo nic znamenat podle dr v gennetu.

Dále mě začala hodně bolet hlava a též se přidalo zvracení, pracuji jako kuchařka ve školní jídelně, tak opravdu uvažuji nad tím, že půjdu na neschopenku, ale nevím.

Máte některá zkušenost a radu? Moc děkuji, je to moje první těhotenství, tak mám strach a všechno si moc beru.
Ještě jednou děkuji.

Tak v 16tt se roztahuje děloha a mě to bolelo upřímně taky hodně, teď jsem o 10ýdnů dále, než ty a bříško mě bolí i v noci při přetáčení. Já myslím, že pokud se nepřidá špinění, nebo krvácení mělo by to být ok. Každopádně to zvracení úplně nevím, to by už mělo přejít a není to třeba nějaká střevní chřipka? Neměli děti něco ve škole? Přeci jen tam se to takovými nemocemi jen hemží. Já bych pro svůj klid k doktorovi rozhodně zašla. :)
Neschpenku bych taky zvážila, máš na to nárok a co je přednější momentálně? Já myslím, že zdraví miminka ????

Příspěvek upraven 07.01.20 v 08:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
7.1.20 08:30
@Anonymní píše:
Dneska jsem šla pomaleji a bolelo to méně, ale pořád to bolelo. Je to normální?

No pokud nekrvácíš a nebo nešpiníš, tak snad by mělo. A bolí to jen při chůzi? Jako já bych si pro svůj klid zašla na gyndu, lepší je jít 10× zbytečně, než jednou pozdě. Jinak miminko si taky může dělat místo, děloha se roztahuje a orgány se posunují jiným směrem. :) A mě je taky téměř každá chůze nepříjemná a dokonce i přetáčení na druhý bok v noci. Ono vážně záleží na tvém pocitu. Já jsem 26tt a před týdnem jsem byla na gyndě, kvůli tomu, že když jsem byla na velké po cca týdnu, tak jsem myslela, že porodim… 🤷🏼 Bolelo mě bříško jako při silnější MS a já si lehla, ono to přešlo v noci jsem se kontrolovala. Ráno jela k doktorovi a brouček si tam vesele hověl v bříšku :). Doktor mi nevysvětlil proč se mi to stalo, ale asi to bylo tou prodlevou a bobek mi musel někde utlačit střeva… :D jinak já jsem taky plašan a chápu, že máš strach. Takže být tebou pro svůj klid si zajdu k doktorovi, ten ti pěkně všechno vysvětlí uvidíš prcka :) a budeš mít. klid na duši. Tak hlavně opatrně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 09:58

Děkuji moc za rady. Ano, boli to pouze při chůzi. K doktorovi jdu zítra.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat