Bolest podbřišku během těhotenství

Anonymní
15.11.19 13:45

Bolest podbrisku behem tehotenstvi

Holky bolel vas nekterou podbrisek cele tehu? Cekam druhe mimco, a je fakt ze s malou sem mela krasne tehotenstvi bez jakychkoliv problemu. Za to ted :zed: mam casto zacpu, zarazene prdy a stalou bolest podbrisku, ne nejak extra silnou teda. Rikam si jestli to nemuze byt treba jizva po cisari? Mam placentu v predu a nizko, takze zatim ani necitim pohyby… Uz at je citim at vim ze je vse jak ma :srdce: :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.11.19 13:54

Mě by jenom zajímalo, jak vis, ze té bude bolet cele těhotenství, když ještě necitis pohyby takže jsi tak maximálně ve 20tt, tedy v půlce těhotenství? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
15.11.19 14:15

Ahoj, já jsem teda prvorodička, nyní 25tt a břicho mě taky bolí už od začátku. Zhruba od 10tt do 15tt mě skoro vždy při delší chůzi dost bolel celý spodek až křeče, musela jsem se na chvíli zastavit a čekat až to přejde. Jinak menstruační bolesti cítím snad každý den, vždy jen chvíli a v době kdy bych měla menstruaci dostat tak více krát denně. Teď po tom 20tt mě bolí břicho každý den, třeba když se otočim nebo při námaze. No krásné období ženy tomu teda fakt říkat nemůžu :grinning: naštěstí s vyprazdňováním problém nemám, spíš naopak. No ale mám před sebou ještě 15 týdnů, se mám teda na co těšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
15.11.19 14:35

Já je mám občas, třeba dnes mě tam občas pobolívá jako kdybych ho měla natažený a občas bolí i pravý bok, samozřejmě mě to vždycky vyleká. Beru magnesium, to na to celkem pomáhá a pomáhá i na tu zácpu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7786
15.11.19 14:43

Ano bolelo mě celé tehu…
Do 14tt jako bych to měla dostat… pak sem tam spíš táhlo sme tam pichalo ale měla jsme od 3 měsíce nonstop tvrdnuti břicha tak to mohlo být pak ž toho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6156
15.11.19 15:21

Jsem v 28 tt, břicho me bolí pořád především pri zvedání nohou a otáčení v posteli. Předpokládám, že mě to bolet nepřestane a přejde to snad po porodu. Mám za sebou dva cs, ale jsem si 100% jistá, že tím ta bolest není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 19:57

Jsem 13tt a taky mě tam od začátku hodně poboliva, ale jen na pravé straně, většinou to přijde, když se otacim v posteli, asi si nějak natahuju nějakej sval :? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama