Bolest podbřišku bez menstruace 2 t do menstruace zbývá

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
23.11.19 18:05

Bolest podbřišku bez menstruace 2 t do menstruace zbývá

Ahoj, mám bolesti v podbřišku už druhý den, nejdříve jsem si myslela že to může být souloží s přítelem že to bylo hluboký ale neustávato, v práci je mi mdlo a celkově i mírná nechutenství k jídlu.
Tak jsem se chtěla zeptat jestli se s tímto už setkal. Žádný dítě nemám a trochu se téhle varianty i bojím, někdo i psal že to může být těhotenství tak chci jen nějakou radu. Mockrát děkuji dopředu ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
508
23.11.19 19:34

Jak dlouho po souloži ti to začalo? Dva týdny do ms je ještě dost brzo, i když záleží, kdy byla ovulace. Já měla příznaky vždycky dost včas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.11.19 21:46

@pujda
Menší příznaky byly při souloži. Pak po tom co jsme skončili tak jsem se cítila celkově blbě a pak tak do hodiny jsem si toho začala všímat v podbřišku. Ovulace byla den před tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
24.11.19 18:24

@Vee000 Kdyby to bylo těhotenství, příznaky bys měla nejdříve tak za dva týdny. Takže v klidu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 16:58

Bolest v podbřišku

Dobrý den, chtěla bych radu. Už týden mě bolí v podbřišku jako bych měla dostat menstruaci, ráno to bolí nejvíc. Menstruaci bych měla dostat až 6.ledna. Nikdy dřív mě tak brzo před mestruací podbříšek nebolel. Nevíte co by to mohlo být? děkuji 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
4326
29.12.19 17:00

U mě to v obou případech znamenalo těhotenství. :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
29.12.19 17:25

Cykly máš pravidelné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 17:27

No jestli má přijít ms až za 8 dní a tebe už týden bolí v podbřišku tak to bude spíš k ovulaci ne? :nevim: takhle brzo to těhotenství zbavit nebude(tím neříkám, že nejsi, jen je to brzo)

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.19 17:46

@Jessica4 ano mívám to pravidelné, a právě vždy mě to břicho bolelo třeba den před menstruací nebo v ten den kdy sem to dostala. Tohle se mi zdá právě divné že mě už tak dlouho to břicho bolí a přitom to mám dostat až 6.ledna :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat