Bolest podbřišku, doktoři nevědí, co to je

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 19:48
Bolest podbřišku, doktoři nevědí co to je

Dobrý den, mám takový problém.. Už se mi 3× stalo, že jsem si ráno došla v pohodě na záchod, ale během toho co jsem čůrala, tak to začalo neuvěřitelně bolet v podbřišku a pokaždé jsem i během bolesti zvracela, jen žaludeční šťávy. Stalo se to tak 2×, a pak jsem měla prasklou cystu na vaječníkách, tak jsem myslela že to bylo způsobené tím, ale stalo se to teď nedávno po 3. a to jsem jela na pohotovost, kde mi brali krev, moč a různé testy dělali, ale prostě nic. Ve čtvrtek jdu na sono, ale už jsem byla jednou když mi zjistili tu cystu.. Takže si myslím, že kdyby tam něco bylo, že by to našli už předtím. Nevíte někdo co by to mohlo být..? Jsou to neuvěřitelně silné křeče do celyho podbřišku, že se ani nemůžu hýbat a musím tak hodinu bez pohybu ležet, dokud se to nezlepší. Hlavně je to pokaždé ráno.. Bude mi teprve 17, tak mě napadlo se zeptat tady.. Děkuji předem za odpovědi.

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8313 příspěvků 09.07.19 20:12

Endometrioza? Já to tak měla.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 09.07.19 21:02

Nechala bych si tu cystu vyoperovat. Já měla bolesti kolem pupku asi dva roky občas…a kdyžto přišlo cca co měsíc až dva bolelo to jak prase. Jediné co mi našli cystu na vaječníku…z toho to prý nemůže být… po nějaké době se rozhodli že mi cystu vyoperují…bolesti zmizli po operaci cysty po které to nemělo bý

Natalllie
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 22:37

@Veru1987 já ji právě měla už prasklou, že jsem měla i volbou tekutinu v břiše, ale to všechno se mělo vstřebat a přinejhorším odejít při menzes.. No ale ta bolest se objevila právě znova

Natalllie
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 23:22

@lachtanice86 tak to netuším, ani moc z hledání na internetu nevím co to je:joy: zítra jdu na sono, tak uvidím.. Celkem se bojím že nic nenajdou a budou ze mě dělat de..la, což někteří doktoři umí :D

Lynette
Echt Kelišová 8786 příspěvků 10.07.19 23:27

Ovulační krize - pokud je to uprostřed cyklu tak je to jasný

lachtanice86
Echt Kelišová 8313 příspěvků 10.07.19 23:28

@Natalllie to je že při ms neodchází všechna krev ale loziska endometria jdou jinam, dělají záněty a cysty. Muzou zpusobit neprůchodnost, neplodnost. Ty cysty můžou prasknout a odejít s ms nebo rostou. A mně rostly, na operaci jsem byla 4×. Vzdy kdyz jsem je mela tak mě bolel každý pohyb, i chůze do schodů, cvičit jsem nemohla vůbec.

Natalllie
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 23:53

@Lynette vím, že mi říkali, že by to mohlo být něco s ovulací.. Jen prostě to je fakt taková bolest, že se bojím aby to nebylo něco horšího. Vždycky je to takový náhodný..

Natalllie
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 23:54

@lachtanice86 děkuju moc za vysvětlení:)

Váš příspěvek
Reklama