Reklama

Bolest podbřišku jako namožené svaly při začátku těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 08:45
Bolest podbřišku jako namožené svaly při začátku těhu

Ahoj měla některá z Vás bolest podbřišku jako namožené svaly při začátku těhu? Zatím to nemám potvrzené testem, ale vynechala mi ms uz druhy den a hodne me boli svaly v podbrisku jako kdybych vcera cvicila sedy lehy. Ma s tim nekdo zkusenost?

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 4 inzeráty 23.09.18 08:58

Udelej si test,vesteckou kouli nikdo nema ;) druhy den po vynechani uz tam urcite neco bude videt :kytka:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 23.09.18 09:30

Tak takhle brzy ne :mrgreen: Ale ke konci prvního trimestru, jak se začalo bříško trochu nafukovat, tak to jsem svaly cítila až nepříjemně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >