Reklama

Bolest podbřišku jako před ms, ale stále nic?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lendie
Kecalka 154 příspěvků 27.03.18 06:51
Bolest podbřišku jako před ms, ale stále nic?!

Zdravím,
Nedávno jsem se tu ptala, zda-li lze otěhotnět s proverou a bylo mi řečeno, že ano pokud je nasazena až po ovulaci. Takze mi ji doktor o jeden den posunul (beru ji 18-25 DC). Nic méně… vždy jsem ms po vysazení dostala 3 den a teď stále nic, ale uz třetí den mám bolesti v podbřišku jako jsem občas mívala první den ms. Takže se ptám jestli nekdo nema zkusenosti s timhle dabelskym lekem jmenem provera :,( a nerekl by mi, jestli kvuli 1 dnj posunuti se muze zas rozhazet cely cyklus a zacit me bolet takhle bricho? Vzdycky me ta bolest chytne jednou do hodiny a za pet minut odezni, je to jako naval, kdy mi je i horko a chce se mi zvracet, coz jsem nikdy predtim nemela. :( Taky mam dost nafoukle břicho :? :(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 27.03.18 07:24

Co těhotenský test?

Lendie
Kecalka 154 příspěvků 27.03.18 07:38

@karkarka
Ten jsem jeste nedelala. Od listopadu se snažíme o mimčo, tak i nevím, zda-li jsem si to sama nezavinila psychikou. Kazdopadne pockam do zítřka a kdyžtak si test udělám ve čtvrtek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >