Bolest podbřišku jako před ms, ale stále nic?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lendie
Kecalka 396 příspěvků 27.03.18 06:51
Bolest podbřišku jako před ms, ale stále nic?!

Zdravím,
Nedávno jsem se tu ptala, zda-li lze otěhotnět s proverou a bylo mi řečeno, že ano pokud je nasazena až po ovulaci. Takze mi ji doktor o jeden den posunul (beru ji 18-25 DC). Nic méně… vždy jsem ms po vysazení dostala 3 den a teď stále nic, ale uz třetí den mám bolesti v podbřišku jako jsem občas mívala první den ms. Takže se ptám jestli nekdo nema zkusenosti s timhle dabelskym lekem jmenem provera :,( a nerekl by mi, jestli kvuli 1 dnj posunuti se muze zas rozhazet cely cyklus a zacit me bolet takhle bricho? Vzdycky me ta bolest chytne jednou do hodiny a za pet minut odezni, je to jako naval, kdy mi je i horko a chce se mi zvracet, coz jsem nikdy predtim nemela. :( Taky mam dost nafoukle břicho :? :(

Reakce:

karkarka
Závislačka 2805 příspěvků 27.03.18 07:24

Co těhotenský test?

Lendie
Kecalka 396 příspěvků 27.03.18 07:38

@karkarka
Ten jsem jeste nedelala. Od listopadu se snažíme o mimčo, tak i nevím, zda-li jsem si to sama nezavinila psychikou. Kazdopadne pockam do zítřka a kdyžtak si test udělám ve čtvrtek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >