Bolest podbřišku, kolem pupku a břicho citlivé na dotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
werusha
Povídálka 46 příspěvků 10.03.15 13:02
bolest podbřišku, kolem pupku a břicho citlivé na dotek

Zdravím maminy, omlouvám se že zakládám nové téma, ale v diskuzích tady ani nikde na netu jsem nenašla to co hledám :think: jsem právě 40+4 tt a od včera mě bolí podbřišek (což asi není nic divného :lol: ) ale z toho podbřišku to střílí ostrou bolest do pupíku, kterou tedy pociťuju jak v klidu při sedění, ležení tak i při chůzi, tedy při chůzi je to intenzivnější a když se nechtěně o něco otřu nebo opřu břichem v místě pupíku, tak cítím bolestivý tlak. volala jsem do porodky, ale dr. mi řekl, že pokud se bejby normálně hýbe a nekrvácím, tak je to normální :nevim: :nevim: :nevim: ale mě to moc normální nepřijde. měla jste to taky některá?

Reakce:
Petule030
Kelišová 5963 příspěvků 10.03.15 13:20

Nemám zkušenost, ale třeba ti mimi tlačí nebo dráždí nějaký nerv, který ti vystřeluje až k pupku :think: Jak dlouho tě to takhle bolí?

werusha
Povídálka 46 příspěvků 10.03.15 14:00

Druhý den mě to takhle bolí, ale snad to do zítra přejde

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 20.04.18 14:42

Dobry den chci se zeptat posledni 2 dny me boli u pupiku na prave strane, ale teploty nemam jenze man bohuzel hyperaktivniho syna a casto ho taham na rukach uz ma 12 kg je mozne ze to mam z namahy?

Lenousek89
Nováček 7 příspěvků 24.07.18 08:13

@jaruska buchacova jak to u vas dopadlo, přešlo to nebo boli bricho stale. Mam to stejně jen uz mesic, odběr krve a sono bricha je v pořádku. Doma mam dvě děti, které taham a jsem 5 mesicu po porodu, prakticka si mysli, ze to mam od svalů :(

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 24.07.18 11:04

dobry den ty bolesti kolem pupku mam porad a taktez jsem mela a mam veskere vysetreni negativni.Radila jsem se s mudr a rekla me ze to je s tahani tezkych veci i deti mam syna 2 roky a to je k tomu.Jeste to je z toho ze je nedostatek spanku,unava,stres a vubec neodpocivam.Mam syna hyperaktivniho.Takze pokud mate to stejne tak to je od toho

Lenousek89
Nováček 7 příspěvků 24.07.18 12:34

@jaruska buchacova moc vam dekuji za odpověď, uklidnila jste me, ja uz z toho obcas šílím, běhání kolem děti, domácností, do toho člověk cítí to bricho, nekdy i špatně jim, tak je potom rozhozene trávení, ale jsem rada, ze v tom nejsem sama ;-)

Lenousek89
Nováček 7 příspěvků 28.07.18 15:29

@jaruska buchacova jaká vyšetření jste absolvovala, jen krev a sono, nebo jste byla i na gastru a například na kolonoskopii? :think:

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 25.08.18 08:10
hojky

byla jsem vsude a nic nezjistily ani z krve me nic nezjistily takze unava a stres a nevyspani z ditete bohuzel nemam ani cas odpocivat a to me syn prestal spavat rano.Takze jsem od rana od 5.30 hod na nohach do 20.00 hod nez jde maly spat.Mam moc hyperaktivni dite takze preji pevne nervy

Váš příspěvek
Reklama