Bolest podbřišku - píchání jen na 1 str.

3425
22.12.07 19:58

Bolest podbřišku - píchání jen na 1 str.

Ahoj, holky,

včera mi v laborce potvrdili těhotenství - měla jsem 33 jednotek HCG, dnes jsem 12.DPO a už 2 dny mě pobolívá podbřišek, mám takové píchání spíš jen na jedné straně. Před dcerou jsem prodělala mimoděložní těhu, tak se teď úplně hrozím toho, že by se to mohlo zase opakovat, když mě to bolí jen vpravo. Bohužel si nepamatuju, který ten vejcovod mi při mimodělož.těhu vzali.. :oops:
Nebolí to nijak hrozně, prostě to jen cítím jako slabou menstruaci s občasným, ale ne celodenním pícháním jen na té jedné straně.
Můžete mě někdo uklidnit, že to nic nemusí znamenat, že je to normální..? :(
Na první UTZ jdu 3. 1. a modlím se, aby mimi bylo v děloze…

Díky,

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Marry11
22.12.07 20:09

ahoj anduli :)

to je teda rychlost už se Vám zadařilo a tos říkala do vánoc to nebude :) A buch :) Mně teda tenkrát z těch 88 jednotek moc těhotenství neřekli … řekli že zvýšený to někdo může být a musela jsem tam jít znova … tak asi každá laboratoř to hodnotí jinak. Pak už hladina napodruhé po více dnech OK :)

Jinak mně teda vůbec břicho nebolelo musím říct. Ale když jsem se objednávala k doktorce tak ta sestřička říkala, že se můžu cítit jak před MS a bude mně popíchávat v podbíšku že tím se rozšiřuje ta děloha. Takže v tom neporadím, ale určitě to bude OK :) fakt že jo já jsem měla taky hrůzu z toho aby to bylo OK - aby bylo dobře uložený pak aby mu zase klepalo srdíčko, když holky to tu psávali a nakonec jsem to nechala osudu to raději nečíst a vyčkávat že stejně tím nic nevyřeším a na kontrole mu normálně klepalo srdíčko a je uložen v děloze :)

Jinak teda musím říct, že teda jdeš dost rychle na první ultrazvuk :) Já jsem šla na ultrazvuk až v 8+5 :) Takže aspon uvidíš, že je dobře uložený už předem jinak tam asi nic moc vidět nebude
A na další jdu až 12+5 to jdu zase po tobě 10.1.2008
Jinak anduli fakt neboj určitě to bude OK ber to tak, že mimoděložní je opravdu vyjímka, že většinou bývá uložený v děloze …
A gratulace a bud štastná :)

Veselý Vánoce 8)

• Nahlásit
  • Citovat
4823
22.12.07 20:38

Anduli,
ja uz Ti odpovidla v srpnove diskuzi, ale asi jsi to nenasla, necetla.
Presne na pichani v podbrisku jsem se pri vcerejsi kontrole ptala dr. Rikala, ze to je tim, jak si mimisek dela mistecko - deloha se zvetsuje. A pokud neni bolest nijak extremni a nebo u toho neni spineni, tak je vse OK.
Tak se opatruj, moc se nestresuj a uzivej krasne Vanoce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
22.12.07 21:02

Ahoj Anduli, já podle píchání v pravém podbřišku těhu poznala…a píchalo mě snad měsíc v kuse. I jsem myslela, jestli nemám slepáka nebo nějakou cystu, ale vše bylo naprosto ok. Držím palce! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
23.12.07 08:34

Ahoj, holky, obzvláště Marry! (Kde ses toulala,prosím Tě?? Jsem Tě tu hledala každý den, už jsem se začínala bát, jestli je s Tebou vše OK… Ale vidím, že je, tak to je super!!! :lol: )

No, vyšlo nám to hned, ten minulý měsíc nepočítám, protože to jsem věděla, že jsme se netrefili do ovulace, ale přesto jsem maličko doufala. No a tento měsíc jsem si tím byla skoro jistá, že to klaplo, protože mě asi od 5.DPO začala bolet prsa a to jsem si říkala, že je to jakési divné… :lol:
Marry, v té laborce dělá moje kamarádka, která mi ten test udělala, takže proto jsem to věděla už dřív, jinak od středy - to jsem byla 9.DPO jsem dělala těhutesty, byla tam slaboučká čárka, která každým dnem sílí, dneska byla do minuty, sice pořád není stejně silná jako ta kontrolní, ale už je teda pořádná… :wink:
S tím pícháním v podbřišku jste mě uklidnily, snad to je opravdu normální a nejedná se o mimoděložní. Každopádně do toho 3. 1. budu trošku nervozní, zda je vše tak, jak má.
A to nejlepší na konec. Manžel zatím ještě nic neví, dám mu to jako dáreček pod stromeček, koupila jsem takové malinké ponožtičky v krabičce, zabalila to a nechám to pod stromečkem jako poslední dárek. Holky, on se zblázní radostí, až to rozbalí! Pokud to teda pochopí. Je možné, že na to bude nechápavě koukat a řekne, že jsem se trošku sekla s velikostí, že Míši budou už určitě malé, haha. :lol: :lol:
Tak, jak letos, jsem se na Vánoce snad ještě nikdy netěšila. Našim to řekneme na první svátek, jdeme k nim na oběd, doufám jen, že to ségra nevykecala, vytáhla to ze mně v pátek, protože jsem se blbě culila. :lol:
Tak se holky mějte moc krásně, jo, termín porodu bych měla mít 1. 9., takže asi budu první těhulka na měsíc září. No, zatím ještě žádnou diskuzi zakládat nebudu, uvidíme, až jak dopadne utz v lednu.
KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM!!!

Papapa, A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
23.12.07 12:24

Anduli mně bylo taky divné, že nikde nepíšeš a tak :) A asi to bylo nedorozumění :) Jsem ti musela hned napsat :)

Jinak gratulace k září :) tak vám půjde o rok později do školy :) Jinak už chápu tu laboratoř mně by tam asi 2dny před vyhodili :)

Jinak vše OK až na to že jaksi nechodím na WC další příznak jinak to jde nevolnosti doposud žádný nebyli a už asi ani nezačnou jen mám pocity hladu až na omdlení :) A ty prsa jak říkáš už se dá spat ale nedalo se ani spát když člověk ležel na boku :)

Jinak dnes už budu dělat polívku protože já to tak vidím, že budu zítra uplně mrtvá vařit :) A ještě chci jít na hřbitov a to bych asi vše nezvládla být všude :)

Já tomu mýmu jsem musela koupit takovou košilku :) Ti ji pak vyfotím mně se prostě líbila a podle všeho to vypadá na kluka a at ho přivoláme tak jsem to koupila snad se mu bude líbit 8)

Jinak ste stejně rychlý jako my :) Až tomu nikdo nemůže uvěřit to už je už? 28.9 jsme se vzali a už se blížím do 3 měsíce :)

• Nahlásit
  • Citovat
2892
23.12.07 15:56

Ahoj Anduli gratuluju a pohodove kekoncu k porodu.ma dcera narodila 2.9.:D:D:D.At ti podari chlapecka.Vyšlo ti na nejkrasnejsi darek k stromeckum.Jsem neslysi.Ahoj Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
24.12.07 08:22

Ahojky, holky,

tak už je to tady - Ježíšek!!! :wink: Já se nemůžu dočkat večera, až dám manželovi ten svůj „dáreček“. Akorát včera začal smrkat a že ho trošku bolí v krku, tak doufám, že to od něho nechytnu.. :(

Zdenna, děkuji moc za gratulace, jsi hodná…

Marry, taky jsem byla v šoku, když jsem na testu objevila slaboučkou čárku už 9.DPO, tj. 4 dny předtím než jsem to měla dostat. Do toho ta bolest v prsou, takže jsem využila služeb té kámošky z laborky a nechala si to udělat.
Dneska se cítím moc dobře, žádné bolení podbřišku nemám, jen včera mě trošku oblilo horko, jak jsem byla na nákupu v Lidlu. To víš, byla jsem navlečená, venku kosa jak blázen, vevnitř horko, tak se mi udělalo jaksi slabo. Navíc do toho ta psychika, protože jsem byla sama, tak se mi udělalo ještě hůř z představy, že tam někde omdlím a nikdo mi nepomůže. No, ale ustála jsem to, jsem popadla mlíko a toaleťák a už jsem byla venku. Na jednu stranu - takové mdloby mají jedno pozitivum - člověk aspoň neutratí moc peněz! :lol:

Končím, chystám se k našim pro kapříka…

Takže - přeju vám všem KRÁSNÉ VÁNOCE, hlavně, ať je prožijete v klidu a v pohodě…

Pápá,

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
24.12.07 09:52

:) mně rozesmálo jak si psala, že to v obchodě už nevydržíš to já taky začnu být nervozní půlu věcí radši nechám v obchodě a pádím pryč :)

Dnes poslední nákup a hurá na salát :) Rybí polívku jsem si udělalla už včera kdoví jak mně bude nebo tak :) Zatím dobrý jen sem se málem pozdracela ale zatím nikdy to nešlo ven ufffff :) Tak jsem zvedavá taky jak se mu bude líbit košilka ale tomu mýmu jsem to už řekla hned jak tak byla čárka protože, se mi zdálo že to je blbost že by tam byla :)

Tak jak se říká, když to nečekáš tak je tam :) Ten měsíc jsem to nečekala ani z letadla :) A minulý měsíc to bylo jasný a nic :)

Tak anduli držím pěsti až je dál vše v pořádku do toho 3 měsíce a pak snad už vše bude OK :) Už se nemůžu dočkat 13týho týdne až snad to nejhorší člověk bude mít za sebou :)

• Nahlásit
  • Citovat
Marry11
24.12.07 09:58

jinak gralutace k té čárce tak brzy znáš to já jsem taky nevydržela ani ten měsíc v listopadu :) a testovala jsem dřív a možná teda no ale moc se mi to nezdá ,,byla?" ale možná jsem měla vyzkoušet ty levnější testíky se mi nakonec zdají spolehlivější:)

Když jsem pak testovala 1 den po vynechání tak ty levnější testy dopadli líp než jeden drahej za 80 kč tam tu čárku kdybych nezkoušela tam ty bych vůbec nepoznala :) To by byla zase čárka kterou si člověk rád maluje, at ji tam vidí :)

Takže taky by mně zajímalo zda to tam bylo dřív, ale už to nezjistím zda už taky 9DPO :) Ale hlavně, že tam stále snad je se cítím na to moc dobře tak už abych zase byla na kontrole :( Kromě velkýho poitu hladu najednou a zvracení jen návaly a už jen trochu bolesti prsů jsem OK :) Ale ty prsa byly hrozný na začátku sem nemohla ani spát na boku :)

Tak snad je vše OK at už je 8.1
Veselý Vánoce a at ti není do budoucna moc špatně 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Marry11
25.12.07 10:12

Anduli tak pak napiš jakou měl radost :) Ten můj měl velkou i když to už věděl ale košilka se mu moc líbí a veze jiukzat mamince:)

Já jsem dostala spousty kosmetiky :) A velkou knížku o mateřství a gel proti striím Elastistic Q — nevíš od kdy to mám začít mazat?

Dnes jedeme teda ke tchýni pěkný svátky a at ti není moc špatně 8)

• Nahlásit
  • Citovat
3425
26.12.07 17:26

Marry, já jsem začala mazat asi od 3.měsíce a vůbec to nepomohlo, břicho mi popraskalo úplně příšerně, teď 2,5 roku po porodu jsou ty strije sice světlé, ale vidět to je dost. V létě na koupališti jsem z toho vždycky nešťastná… :( Ale co, hlavně, že mám zdravou holčičku, manželovi to nevadí, tak to UŽ neřeším… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
26.12.07 18:41

takže od konce 12týho týdne už mám začít mazat?:) No uvidíme co to udělá mně ale když jsem to dostala tak to použiju … přesně jak píšeš hlavně že ste štastni

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama