Reklama

Bolest podbřišku po Clostilbegytu..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 18.09.18 01:11
Bolest podbřišku po Clostilbegytu..

Zdravím :) Tento měsíc jsem začala brát Clostilbegyt 3-7. Ted jsem 25 DC a mam stale silne křeče nalevo a v středu podbřišku. 14 DC mi stoupla BT z 36,2 nad 37 a uz neklesla (merim teprve prvni mesic, tak poznam prd). Uz jsem s tim byla i u gynekologa, abych nemela treba cystu, ale rikal, ze nikde nic nevidi a s ovu to taky nebude mit spojitost. Budu mít pry, asi jen skriplej nerv, jenze tomu moc neverim, kolikrat nemuzu ani chodit, kdyz me to vezme i kdyz to za chvili odezni, treba v praci dost trpim… Ja mam teda prodezreni na zarazene prdy, ale naprosto NIC na to nezabira :,( Nebo, jestli mate jiny napad… Poradte prosim, jestli to znate a vite co s tim, nechci skuhrat jeste dalsi dva mesice, pokud to nevyjde. Dekuji a omlouvam se za sloh :D

Reklama

Reakce:

Kl.ad
Povídálka 32 příspěvků 18.10.18 13:11

@AntoanetLaura Ahoj, koukam, ze tu odpovidam prvni. Ja beru Clostyl uz 3 cykly od 3 do 7 dne. Podsledni dva cykly me tak bolelo bricho, ze jsem nebyla schopna pomalu ani poradne chodit..Prijde mi, ze napul jsou to streva,napul vajecniky…Drive jsem trpela na bolestivou ovulaci..Ale tyhle bolesti mam az po ní.Mozna praskaji folikuly..Me se pri prvnim cyklu udelalo 5 foliku. A asi 5 dní po ovulce jsem mela sileny bolesti :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >