Bolest podbřišku po Clostilbegytu..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 18.09.18 01:11
Bolest podbřišku po Clostilbegytu..

Zdravím :) Tento měsíc jsem začala brát Clostilbegyt 3-7. Ted jsem 25 DC a mam stale silne křeče nalevo a v středu podbřišku. 14 DC mi stoupla BT z 36,2 nad 37 a uz neklesla (merim teprve prvni mesic, tak poznam prd). Uz jsem s tim byla i u gynekologa, abych nemela treba cystu, ale rikal, ze nikde nic nevidi a s ovu to taky nebude mit spojitost. Budu mít pry, asi jen skriplej nerv, jenze tomu moc neverim, kolikrat nemuzu ani chodit, kdyz me to vezme i kdyz to za chvili odezni, treba v praci dost trpim… Ja mam teda prodezreni na zarazene prdy, ale naprosto NIC na to nezabira :,( Nebo, jestli mate jiny napad… Poradte prosim, jestli to znate a vite co s tim, nechci skuhrat jeste dalsi dva mesice, pokud to nevyjde. Dekuji a omlouvam se za sloh :D

Reakce:
Kl.ad
Povídálka 38 příspěvků 18.10.18 13:11

@AntoanetLaura Ahoj, koukam, ze tu odpovidam prvni. Ja beru Clostyl uz 3 cykly od 3 do 7 dne. Podsledni dva cykly me tak bolelo bricho, ze jsem nebyla schopna pomalu ani poradne chodit..Prijde mi, ze napul jsou to streva,napul vajecniky…Drive jsem trpela na bolestivou ovulaci..Ale tyhle bolesti mam az po ní.Mozna praskaji folikuly..Me se pri prvnim cyklu udelalo 5 foliku. A asi 5 dní po ovulce jsem mela sileny bolesti :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >