Bolest podbříšku po orgasmu druhý den

Anonymní
3.6.16 13:24

Bolest podbříšku po orgasmu druhý den

Předem pardon za anonym…jistě chápete…dva dny za sebou se mi podařilo prožít několik orgasmů…podotýkám, že né při souloži, ale snažením partnera na správném místě, ale od včera od večera mě bolí podbříšek, večer docela dost, nyní bolest stále cítím, ale méně…může to souviset? Jsem v době ovulace…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

917
3.6.16 13:34

Bolí tě podbřišek uprostřed nebo spíš u vaječníků? Může to být ovulační bolest, ale také třeba cysta. Když to bude přetrvávat tak bych zašla na gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 13:39

Spíše to bolí jako dno pánevní…neumím to specifikovat…včera mě to bolelo vpředu jako nad močákem…no když to nepřejde během víkendu…v pondělí budu muset k mudr…je to nepříjemné…

• Nahlásit
  • Citovat
59251
3.6.16 13:51
@Anonymní píše:
Předem pardon za anonym…jistě chápete…dva dny za sebou se mi podařilo prožít několik orgasmů…podotýkám, že né při souloži, ale snažením partnera na správném místě, ale od včera od večera mě bolí podbříšek, večer docela dost, nyní bolest stále cítím, ale méně…může to souviset? Jsem v době ovulace…

to bude spíš tou ovulací, nebo máš cystu někde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
3.6.16 14:53
@Anonymní píše:
Spíše to bolí jako dno pánevní…neumím to specifikovat…včera mě to bolelo vpředu jako nad močákem…no když to nepřejde během víkendu…v pondělí budu muset k mudr…je to nepříjemné…

Tak pak dej vědět, co ti řekne. Snad to nebude nic hrozného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama