Bolest podbrišku po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 18.01.19 11:59
Bolest podbrisku po porodu

Holky jsem tyden po porodu, od utery doma. Od vcera me boli v podbrisku vice na leve strane pri sedani stoupani a trosku i kdyz dyl chodim. Prijde mi to jak natazene svaly nebo tak. Gynekolozka me prohlizela ve stredu utz vse ok. Je to normalni? Ocistky stylem semtam neco vytece. Je to moje 3.dite. a mam i diastazi brisnich svalu to mi rekli nahodne na rhb jeste pred otehotnenim.
Mam sestouply cipek, ale prijde mi, ze se to lepsi.

Reakce:
adri26
Kecalka 452 příspěvků 18.01.19 12:55

Mě bolel podbřišek ještě 3 měsíce po porodu…9 měsíců to tam rostlo tak to chvíli potrvá než se to zase srovná.

alialiali
Kecalka 286 příspěvků 18.01.19 13:12

Mě to bolelo šílené 2-3 den po porodu , nemohla jsem skoro chodit taky jak natahle svaly , v porodnici mi dali nějaký lék na bolest, nezabral a pak jsem si řekla o paralen a bolest byla pryč.uz jsem si říkala že to bude něco vážnějšího a nakonec dobré a nevrátilo se to! Děloha se mi stahovala asi hodně rychle a břicho jsem skoro neměla tak možná proto mě to bolelo tak moc

lachtanice86
Kelišová 7127 příspěvků 18.01.19 13:16

Jsem 7tydnu po porodu a sem tam mám bolesti pořád. Na kontrole ok

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >