Reklama

Bolest podbřišku po uspokojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta2221
Povídálka 24 příspěvků 19.02.18 21:09
Bolest podbřišku po uspokojení

Ahoj dámy, mám dotaz. Vždy po dosažení klitoriálního orgasmu mě trápí křeče v podbřišku a pak takové to cukání stehen a oblasti třísel. Nikdy dříve jsem orgasmus neměla a děje se mi to teď pokaždé když ho mám. Nevím tedy jestli je to normální nebo jestli to něco znamená. Vždy tak minutu po tom mě začne pobolívat břicho jako pro příchodu menstruace a trvá to maximálně 10 minut, není to nesnesitelné ale je to nepříjemné. Znáte to někdo a víte co to znamená? Děkuji za odpověď :kytka:

Reklama

Reakce:

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 19.02.18 21:53

Tohle se mi děje když mám orgasmus během menstruace. Dokonce to dělám cíleně, protože to zabere lépe než brufen - pár vteřin to nepříjemně zabolí a pak na hodinku, dvě jsem bez menstruačních křečí :lol: Mimo menstruaci nic takového necítím. :nevim:

Jinak pokud s orgasmy začínáš, tak bych tomu nechala čas, podle mě se to srovná. Možná nebude od věci dotaz na gynekologii.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >