Bolest podbřišku před zjištěním těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 18:47
Bolest podbřišku před zjištěním tehotenstvi

Měla jste některá ještě před potvrzením těhotenství bolest podbřišku? Mě bolí jako blázen a hlavně mi furt stojí bradavky a jsou jakoby zvedly :D :oops: na krev jdu příští čtvrtek… Ovulace byla 19.2.. Děkuji :srdce:

Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 27.02.19 18:54

Zensky to uz snad nemyslite vazne.ovulace byla pred tydnem a neco a ty uz za tyden jdes na krev.a co vynechana ms a pozitivni test??

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 27.02.19 18:55
@Kaci89 píše:
Zensky to uz snad nemyslite vazne.ovulace byla pred tydnem a neco a ty uz za tyden jdes na krev.a co vynechana ms a pozitivni test??

Se tady roztrhl pytel s těmahle dotazama :zed: :lol: Ještě zapomněla připsat, že když si zmackne bradavky, tece ji z nich mlíko. :roll: :zed:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 27.02.19 18:56

Proč jdeš na krev už příští týden? Na tu se snad chodí až když máš zpoždění, nejlíp i pozitivní test z moci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 18:59

@Kriss Tina protože jsem dnes byla u doktorky, protože jsem cca před rokem byla na operaci kvůli srustum… A podle ty bolesti mi řekla že jsem buď těhotná nebo že budu muset znova na operaci…

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 27.02.19 19:10

Bolest břicha jako blázen týden po ovulaci? :think: Já měla ovulaci stejný den a cítím bolest v podbříšku značící blížící se ms…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 19:15

@Oplatečka
Když ma přijít MS boli mě břicho úplně jinak… Todle je hrozný jak mě to teď. Bolí

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 27.02.19 19:24
@Anonymní píše:
@Oplatečka
Když ma přijít MS boli mě břicho úplně jinak… Todle je hrozný jak mě to teď. Bolí

Tak to nebude těhu, tyden po oplodnění se embryo teprve zanořuje, určitě ještě nezpůsobí tak krutou bolest.

Sasanka jarní
Kecalka 405 příspěvků 27.02.19 20:58

Neblbni, počkej na vynechání ms!

Váš příspěvek
Reklama