Bolest podbřišku při každém dosednutí

Anonymní
13.8.20 12:08

Bolest podbřišku při každém dosednutí

Jsem ve 14tt a posledních pár dní se mi zdá, že pokaždé když si dosednu, cítím tupou bolest jakoby u mocaku či u konečníku, je to možné? Docela mě to vylekalo, nic jiného mě netrápí. Nemůže to být třeba čípek? Že by lezl dolů? Čekám první mimi a tak jsem v tomhle směru nezkusena, ale zase se snažím neplasit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
532
13.8.20 13:06

Normál, netresuj se. Děloha se zvětšuje a " bojuje" o prostor se střevama. Ono si to časem sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
13.8.20 13:10

Taky si myslím že to časem přejde, měla jsem něco podobného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
13.8.20 16:57

Děloha roste, vazy se se natahují a postupně to může dost bolet, píchat, tlačit. Ještě to může být hodně nepříjemné a bývá to normální. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 07:52

Chtěla bych se zeptat jsem na začátku 7tydne a mám bodavé někdy až tahle bolesti v podbřišku čím to může být a co dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 07:55

Chtěla bych se zeptat jsem na začátku 7tydne a mám bodavé někdy až tahle bolesti v podbřišku čím to může být a co dělat

• Citovat
  • Nahlásit
7023
24.8.20 12:21

Anonymní, viz můj příspěvek výše. Děloha je překrvená a různé bolesti jsou běžné. Dokud není bolest k nevydržení nebo doprovázená krvácením, je zbytečné plašit. Pokud ale přece jen máš strach, zajdi si na gynekologii, jestli je vše ok. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.8.20 12:27

Petule030

Děkuju moc za odpověď a radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...