Bolest podbříšku při sexu, pálení žáhy

Anonymní
14.2.16 00:16

Bolest podbříšku při sexu,pálení žáhy

Ahoj, už nevím kudy kam a na gynekologii jdu v pondělí. Mám delší dobu problém při pohlavním styku a ne jen při něm. Hrozné bolesti pociťuji při sexu, kolikrát u toho už brečím. Menstruaci mimo cyklus nemám, na gynekologii mi bylo řečeno že jsem v pořádku ale bolest přetrvává tak se tam chci vydat znovu. Bolest je v podbříšku, pak bodání na vaječníkách a střílí do zad. Pobolívání mám dá se říct denně. Přes měsíc mě začala pálet žáha a sem tam je mi špatně. Po sexu nekrvácím ani nešpiním. Je mi 20,doma mám 2letou holčičku a už jsem z toho na dně, přítelovi to také není příjemné. Když jsem to sdělila doktorce tak mě vyšetřila a řekla, že jsem v pořádku ale že mám slabší výtok tak mi nasadila clion. To bylo vše co mi k tomu řekla. Chtěla jsem jít na vyšetření jinam ale bez registrace mě nevezme a já jsem jinak se svojí mudr spokojená. Ale ta bolest mě opravdu komplikuje život, před měsícem jsem skončila v nemocnici protože jsem ráno vstala a nemohla chodit, měly podezření na slepák ale nic nenašly. Když jsem byla doma z nemocnice tak jsem si uvědomila že by to mohlo být z toho sexu ale bohužel jsem se o svých problémech v nemocnici nezmínila. Mám v plánu zajít i k obvodnímu lékaři i když si myslím že to bude zbytečné a pošle mě zpátky na gynekologii. Nemáte některá takovou zkušenost a co to nakonec bylo? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.2.16 04:10

Dala bych si nějaký čas a nesexovala. Léčila bych se tím, co mi dala gyn. Pokud by se to nezlepšovalo, zhoršovalo, zašla bych za gyn. znovu. A asi i za tou obvodní. Pokud by se na nic nepřišlo, změna gyn. Po určité době bych zkusila jemný sex a pokud by se nic nezlepšilo, pokračovala bych v hledání příčiny u doktorů.

To pálení žáhy s tím asi nesouvisí…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.16 06:29

To se mi stalo, kdyz se mi po antibiotikach premnozila v tele plisen. Bolest delohy, praveho vajecniku, vecne sex na sucho, paleni zahy po pozreni neceho s cukrem nebo moukou. Zkus se ohlizet timhle smerem.

• Nahlásit
  • Citovat
73
14.2.16 09:54

Mě napadly jestli to nebude mít souvislost s ledvinami. Jsou uložené vzadu za vajecnikama.
Zajdi si na urologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.16 00:13

Bolesti mám už delší dobu, zítra jdu na tu gynekologii tak uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
3.7.16 21:01

Blokády zad se mi jeví jako velmi pravděpodobna příčina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
3.7.16 22:33

Nech si udelat stery na pohlavni choroby. (Pokud je nedelali) i chlamydie maji takove priznaky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama