Bolest podbříšku, tlak v břiše, TT negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IzzyBella
Nováček 5 příspěvků 14.03.18 22:01
Bolest podbříšku, tlak v břiše, TT negativní

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito příznaky? Už asi 14 dní mám křeče a bolest zad jako při MS. Před týdnem mě bolely bradavky, asi 5 dní mám tlak v břiše jakoby na mně ležel sto kilový chlap, pachuť v puse. TT negativní, na Ovu testu týden po ovulaci slabě pozitivní. Normálně mi v práci bývá zima, ale teď mám návaly horka. Jsem 33.DC, menstruace nikde, ale mám i 90 dní bez, takže tohle je ještě normální u mě. :D přikládám bazální teplotu. máte s tím někdo zkušenosti? Dekuji

Reklama

Reakce:

radkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 14.03.18 22:23

Ovulační test není slabě pozitivní, je buď pozitivní nebo negativní, nic mezi. Slabá čárka neznamená nic.
Jinak testy neděláš? Víš, kdy byla ovulace a jestli vůbec?… Myslím, jestli mimo BT sis to jinak potvrdila.
Bolesti a bolavá prsa můžou být klidně i ovulace, já to tak měla. Vždy jsem jí poznala podle citlivosti bradavek.

saphire
Kelišová 5972 příspěvků 15.03.18 08:41

@IzzyBella podle grafu jsi asi 12dní po ovulaci… takže buď do pár dní přijde MS nebo pak zopakuj test.

jirinaz
Nováček 1 příspěvek 13.05.18 14:41
Bolest v podbříšku

Ahoj, den po nechráněném sexu s mým přítelem mě začalo bolet v podbříšku a o týden později se přidal i výtok. Beru pravidelně antikoncepci, ale i tak se bojím, že bych mohla být těhotná. Myslíte, že je to možné? Předem děkuji za odpověď.

karkarka
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.18 15:13

Tak kdyz beres antikoncepci tak mas chraneny sex ne? Proto ji beres.

Miška 13
Kecalka 123 příspěvků 13.05.18 17:47

Holky, já už nevím, co si mám myslet. Před měsícem jsem měla samovolný potrat a teď mne bolí podbřišek uprostřed a na levé straně. Test jsem dělala a nic. Co si o tom myslíte? Děkuji za případné odpovědi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama