Bolest podbříšku, tlak v břiše, TT negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IzzyBella
Nováček 5 příspěvků 14.03.18 22:01
Bolest podbříšku, tlak v břiše, TT negativní

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito příznaky? Už asi 14 dní mám křeče a bolest zad jako při MS. Před týdnem mě bolely bradavky, asi 5 dní mám tlak v břiše jakoby na mně ležel sto kilový chlap, pachuť v puse. TT negativní, na Ovu testu týden po ovulaci slabě pozitivní. Normálně mi v práci bývá zima, ale teď mám návaly horka. Jsem 33.DC, menstruace nikde, ale mám i 90 dní bez, takže tohle je ještě normální u mě. :D přikládám bazální teplotu. máte s tím někdo zkušenosti? Dekuji

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 14.03.18 22:23

Ovulační test není slabě pozitivní, je buď pozitivní nebo negativní, nic mezi. Slabá čárka neznamená nic.
Jinak testy neděláš? Víš, kdy byla ovulace a jestli vůbec?… Myslím, jestli mimo BT sis to jinak potvrdila.
Bolesti a bolavá prsa můžou být klidně i ovulace, já to tak měla. Vždy jsem jí poznala podle citlivosti bradavek.

saphire
Kelišová 6879 příspěvků 15.03.18 08:41

@IzzyBella podle grafu jsi asi 12dní po ovulaci… takže buď do pár dní přijde MS nebo pak zopakuj test.

jirinaz
Nováček 1 příspěvek 13.05.18 14:41
Bolest v podbříšku

Ahoj, den po nechráněném sexu s mým přítelem mě začalo bolet v podbříšku a o týden později se přidal i výtok. Beru pravidelně antikoncepci, ale i tak se bojím, že bych mohla být těhotná. Myslíte, že je to možné? Předem děkuji za odpověď.

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 13.05.18 15:13

Tak kdyz beres antikoncepci tak mas chraneny sex ne? Proto ji beres.

Miška 13
Kecalka 137 příspěvků 13.05.18 17:47

Holky, já už nevím, co si mám myslet. Před měsícem jsem měla samovolný potrat a teď mne bolí podbřišek uprostřed a na levé straně. Test jsem dělala a nic. Co si o tom myslíte? Děkuji za případné odpovědi

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >