Bolest podbříšku, tlak v břiše, TT negativní

48
14.3.18 22:01

Bolest podbříšku, tlak v břiše, TT negativní

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito příznaky? Už asi 14 dní mám křeče a bolest zad jako při MS. Před týdnem mě bolely bradavky, asi 5 dní mám tlak v břiše jakoby na mně ležel sto kilový chlap, pachuť v puse. TT negativní, na Ovu testu týden po ovulaci slabě pozitivní. Normálně mi v práci bývá zima, ale teď mám návaly horka. Jsem 33.DC, menstruace nikde, ale mám i 90 dní bez, takže tohle je ještě normální u mě. :D přikládám bazální teplotu. máte s tím někdo zkušenosti? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
14.3.18 22:23

Ovulační test není slabě pozitivní, je buď pozitivní nebo negativní, nic mezi. Slabá čárka neznamená nic.
Jinak testy neděláš? Víš, kdy byla ovulace a jestli vůbec?… Myslím, jestli mimo BT sis to jinak potvrdila.
Bolesti a bolavá prsa můžou být klidně i ovulace, já to tak měla. Vždy jsem jí poznala podle citlivosti bradavek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7034
15.3.18 08:41

@IzzyBella podle grafu jsi asi 12dní po ovulaci… takže buď do pár dní přijde MS nebo pak zopakuj test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.5.18 14:41

Bolest v podbříšku

Ahoj, den po nechráněném sexu s mým přítelem mě začalo bolet v podbříšku a o týden později se přidal i výtok. Beru pravidelně antikoncepci, ale i tak se bojím, že bych mohla být těhotná. Myslíte, že je to možné? Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7929
13.5.18 15:13

Tak kdyz beres antikoncepci tak mas chraneny sex ne? Proto ji beres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
13.5.18 17:47

Holky, já už nevím, co si mám myslet. Před měsícem jsem měla samovolný potrat a teď mne bolí podbřišek uprostřed a na levé straně. Test jsem dělala a nic. Co si o tom myslíte? Děkuji za případné odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama