Bolest podbříšku v 5 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 01.01.19 21:33
Bolest podbřišku v 5 tt

Ahoj holky, asi tři dny mám bolesti v podbřišku a bolest mi jde až do zad. Je to normální? Trochu se bojím. Zítra teprve budu volat k doktorce abych se objednala na prohlídku. :roll:

Reakce:
VeruDol
Stálice 61 příspěvků 01.01.19 21:52

Já to měla úplně stejně na začátku těhotenství. Pořád jsem myslela že přijde menstruace ale pak mi doktorka vysvětlila, že ty “menstruační bolesti” je vlastně to, jak se uhnizďuje vajíčko :palec: už přesně nevím jak dlouho mě to pobolívalo ale vše bylo v naprostém pořádku :) držím pěsti :palec:

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 01.01.19 21:54

@VeruDol já tohle právě u prvního těhotenství vůbec neměla a chvilkama fakt trpím. Tak snad to bude fakt v pořádku.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 01.01.19 22:05

@Lilith666 Já měla bolesti spodku již dva dny před termínem, tak jsem myslela, že mrcha dorazí a nic :lol: Nu minulý týden mě chytla šílená bolest zad, snažila jsem se být v klidu a v pátek jsem v práci málem omdlela, takže jsem byla strachy bez sebe, jestli nejde o mimoděložní. Zlatej kolega mě vzal do nemocnice, kde ordinuje i má dr. pro jistotu, protože první termín prohlídky bych šla až zítra. Tlak a tep v pořádku a srdíčko taky dr, našla :lol: Vím, že bolesti spodku k tomu patří protože se děloha roztahuje, ale prý se prostě může přidat i bolest zad, kor jestli máš třebas zakloněnou dělohu. Držím palce, aby bylo vše v pořádku :hug:

Uživatel je onlineRosary
Kecalka 101 příspěvků 01.01.19 22:17

Mně podbřiško bolelo teda celé těhotenství, a to tak, že jsem se někdy nemohla ani hnout, rozumím ti, já měla taky šílený strach, ale vše bylo ok. Já bych řekla, že budeš v pořádku. Jistě ti to řeknou ale až na prohlídce. Držím pěsti :)

Příspěvek upraven 01.01.19 v 22:20

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 01.01.19 22:19

@Janita3 Teda super kolega. Tak já budu věřit, že je to normální :oops: :oops: právě to mimodelozni mě též napadlo. Jenže jsem byla daleko od všech doktorů a bez auta. Tak se zítra po tel. zeptám dr. a uvidí se.

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 01.01.19 22:20

@Rosary tak to já doufám, že to jako přejde. Občas se s tím nedá ani fungovat a já musím kvůli dcerce. Takže nějaké odpočívání úplně nehrozí noo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >