Bolest podbřišku v 8 tt

33
7.4.21 17:23

Bolest podbřišku v 8 tt

Ahoj, jsem v 8+1 tt, v práci jsem se rychleji ohla a strašně mě začal bolet podbřišek do půl minuty to přestalo, ale mám strach aby bylo vše v pořádku, do toho mě znervózňuje, že už mi není tolik nevím no jako před pár dny, nechci být zbytečný plašan, myslíte si, že mám jít pro jistotu na gyn.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7839
7.4.21 17:25

Pokud nekrvacis tak nikam nechoď. Já jsem si dneska kychla a taky mě pěkně zabolelo v podbřišku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
7.4.21 17:27

@JancaS84 začal mi světle žlutý výtok bez zápachu, což by prý mělo být normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
7.4.21 17:27

Souhlasím s JančaS84 pokud nekrvacis tak neplas.. Je to v pořádku někdy proste v podbřišku pichne.. Tak se nestresuj a myslí na jiný věci 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
7.4.21 17:28

@Misasisi moc děkuji! Jste úžasný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
7.4.21 17:29

@adusa12 nedekuj kdyby jsi krvacela tak je to něco jinyho ale pokud to nic není.. A i ten výtok je v tehotenstvi běžný.. Takže zbytečně se nestresuj to je horší jak bolest břicha… 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
7.4.21 17:34

Teď tě bude břicho bolet co chvíli. Takže jedno píchnutí je nic oproti tomu co tě ještě čeká.. :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
7.4.21 17:47
@adusa12 píše:
Ahoj, jsem v 8+1 tt, v práci jsem se rychleji ohla a strašně mě začal bolet podbřišek do půl minuty to přestalo, ale mám strach aby bylo vše v pořádku, do toho mě znervózňuje, že už mi není tolik nevím no jako před pár dny, nechci být zbytečný plašan, myslíte si, že mám jít pro jistotu na gyn.?

Az vam zacnou povolovat vazy a zvetsovat se deloha, tak teprve uvidite co je to bolest 🙃
Doporucuju byt vic v klidu a zvykat si 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
7.4.21 19:23

Je to občas stává. Asi sis něco skripla nebo tak.. to bude dobrý… Jestli bude bolest trvat déle, tak bych někam zašla ale jinak bych neplasila :palec:
On tam ten plod je chranenej dobře neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat