Bolest podbřišku, začátek 28. týdne těhotenství

25
23.5.16 14:43

Bolest podbřišku, začátek 28 tt

Ahoj holky,
mám poslední týden celkem časté bolesti podbřišku, ale jen na pravé straně dole.
Cítím to hlavně při chůzi. Také mi dost často tvrdne bříško. Na to mi gynekolog předepsal Magnezium.
Máte některá stejný problém?
Předem díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2260
23.5.16 14:50

Ahoj :mavam:

Jsem ve 25tt a ptala jsem se minulý týden na poradně na stejnou věc doktora. Mívám občasné bolesti podbřišku jako u MS, říkal, že je to normální, že se nesmí jednat o křečovitou bolest nebo opakující se křeče. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.5.16 15:24

@Andrea2424
Docela mě to děsí, bolí to hlavně při té chůzi. Určitě se na to taky zeptam, jenže jdu do poradny až 30tého, nechci vypadat jako plašan, který volá kvůli každému píchnutí. :D moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
23.5.16 15:37

@Ejmuš není vůbec zač :) já jsem taky plašan, navíc první těhotenství, takže bez zkušeností. Ale říkal mi, že pokud je to občasná bolest jako při MS či před ní, tak je to v pořádku, že je to tím, jak se roztahuje děloha a vše kolem se natahuje :) ale pokud je to třeba jen při chůzi, asi bych si zavolala, za to nic nedáš, než pak něco podcenit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
25.5.16 13:42

Holky mě to dělá cca pár týdnů, jsem 27.tt a já se ptala doktora proč mě hrozně táhne bříško dolů, třeba když jdu na procházku, dlouho chodím, či menší námaha, že jsem nemožná a mám pocit že mimi vypadne na chodník.
a dr zjistil, že se mi zkracuje čípek a že malá má hlavičku hodně dole a ta naléhá na branku. takže se šetřit a odpočívat no. magnesko dal.
takže nějaký procházky, byť na blbou zmrzku se staršíma dětma nedávám… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat