Bolest podbřišku - zánět vaječníků?

Anonymní
28.7.21 17:42

Bolest podbřišku - zánět vaječníků?

Ahoj. Včera mě trochu začalo bolet v podbřišku - vaječníky. Dneska to bolí o něco víc, ale že by to byla nesnesitelná bolest, to ne. Ms mi skončila asi před 5 dny. Před týdnem jsem poprvé použila tampony (celkově 2×), kvůli tomu abych mohla do vody. Je možné, že mám zánět vaječníků? Sex jsem nikdy neměla, jen jsem byla minulý týden v bazénu plném lidí. A ten tampon jsem měla poprvé. Je pravda, že co jsem ho měla podruhé mě to docela bolelo, ale myslela jsem si, že je to tím, že jsem spíš už jen špinila, ale poprvé to bylo v pohodě. Tampony jsem měla ob mini. Pokud mě bolesti nepřejdou, půjdu zítra nebo v pátek na gyndu. Myslíte si ale, že by to ten zánět mohl být, a že to může souviset s tím bazénem a s těmi tampony? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
633
28.7.21 17:46

A jak jsi poznala že tě bolí právě vaječníky? Může to být cokoli, i třeba zánět močového měchýře :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 17:51

Podle toho kde to bolí bych to odhadovala na vaječníky. Zánět močáku jsem v minulosti měla a to mě hlavně bolelo při močení, což teď vůbec. Ale tak třeba to nebolí vaječníky. Pokud to nepřejde, zajdu k doktorovi. Spíš by mě zajímalo, jestli to může mít souvislost s tím bazénem a tampony :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 18:02

Tampon jsem naposledy použila před těmi 5 dny. A podbřišek mě bolí podobně jako při ms.

• Citovat
  • Nahlásit
4409
28.7.21 18:23

Nedávala bych to do souvislosti s tampóny. Tampóny mohou způsobit toxický stav, ten je ale akutní a přichází hned, ne po pěti dnech. Tampóny se zavádí do dělohy, s vaječníky nemají nic společného. Ta bolest klidně může být k ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
28.7.21 18:23

To může být cokoliv. Pokud nepředje, tak samozřejmě na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17099
28.7.21 18:50
@Whitedog píše:
Nedávala bych to do souvislosti s tampóny. Tampóny mohou způsobit toxický stav, ten je ale akutní a přichází hned, ne po pěti dnech. Tampóny se zavádí do dělohy, s vaječníky nemají nic společného. Ta bolest klidně může být k ovulaci.
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10767
28.7.21 18:58
@Whitedog píše:

Tak jestli si zavedes tampony až do dělohy tak jsi teda dobrá. Já jen do pochvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17099
28.7.21 19:01
@JancaS84 píše:
Tak jestli si zavedes tampony až do dělohy tak jsi teda dobrá. Já jen do pochvy.
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
28.7.21 19:26

@JancaS84 @cecetka

Jo, sorry, dnes mám uvařený mozek a podle toho to tak vypadá… :roll:
Překlep samozřejmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 19:58

Já spíš doufám, abych neměla nějaký zánět z té vody.. tak snad ne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat