Bolesť podbruška pri antikoncepcii

Anonymní
9.10.19 11:02

Bolesť podbruška pri antikoncepcii

Ahojte. Som 7 týždňov po pôrode. Šestonedelia mi skončilo 3.10 a 2.10 som dostala prvý menzes silný bezbolestny. Trval 5 dni. Na 5ty deň som začala užívať HAK, viem ze sa treba 7 dní potom ešte chrániť ak sa neberie hneď v prvý deň MS. Ale mala som nechránený styk na tretí deň od začatia užívania HAK. Užívam pravidelne dnes 4 tabletka. A začalo ma bolet dosť podbrušku neviem či to nemôže byť zápal alebo je to pri HAK normálne? Na kontrole som ešte nebola idem za tyzden. Môžem byť tehotná? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.10.19 11:02
@Anonymní píše:
Ahojte. Som 7 týždňov po pôrode. Šestonedelia mi skončilo 3.10 a 2.10 som dostala prvý menzes silný bezbolestny. Trval 5 dni. Na 5ty deň som začala užívať HAK, viem ze sa treba 7 dní potom ešte chrániť ak sa neberie hneď v prvý deň MS. Ale mala som nechránený styk na tretí deň od začatia užívania HAK. Užívam pravidelne dnes 4 tabletka. A začalo ma bolet dosť podbrušku neviem či to nemôže byť zápal alebo je to pri HAK normálne? Na kontrole som ešte nebola idem za tyzden. Môžem byť tehotná? :think:

Užívam Belaru a nekojim

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama