Bolest právě strany břicha v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 21:27

Bolest právě strany břicha v těhotenství

****Ahoj holky jsem už zoufalá jsem ve 31 tt a mám bolesti v prave casti břicha vlastně bolest začíná někde pod prsy až dolů nevím co to je je to taková paliva nepříjemná bolest ale vyšetření jsem byla včera i dnes na gyn. I chirurgii a prý z jejich hlediska vše v pořádku a v krvi se taky nic nenaslo co to může být už silim vážně:( ma to některá z vas podobne a nic to není?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23
1.1.22 21:55

Ahoj, já jsem nyní ve 30. týdnu. Někdy mě silně bolí břicho na straně, hlavně když vstanu, chvíli se musím ohnout a čekat, až to přejde. Bylo mi řečeno, že se vše v břichu napíná. Můj manžel mě uklidňuje, že je to v pohodě, je lékař. Zkus si odpočinout najít příjemnou polohu a nemyslet na to. Pokud vyšetření neukázal nějaký problém, buď v klidu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
1.1.22 21:56

Myslíš takovou pálivou bolest v pravém podžebří, která se zhoršuje vsedě, že skoro ani sedět nejde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
1.1.22 21:59

A nemáš na té straně mimino?
Mě takto malá tlačila na žebra a bolely mě i na dotek, občas mi dala rukou do vaječníku, který mě pak bolel i 2 hodiny. Může tlačit na nějaký nerv a podobně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
1.1.22 22:01
@Anonymní píše: ****Ahoj holky jsem už zoufalá jsem ve 31 tt a mám bolesti v prave casti břicha vlastně bolest začíná někde pod prsy až dolů nevím co to je je to taková paliva nepříjemná bolest ale vyšetření jsem byla včera i dnes na gyn. I chirurgii a prý z jejich hlediska vše v pořádku a v krvi se taky nic nenaslo co to může být už silim vážně:( ma to některá z vas podobne a nic to není?

Jo, taky jsem s tímhle letěla na pohotovost. Výsledek nic, pomohlo nakonec projimadlo a espumisan :-D prostě ucpaný střeva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
1.1.22 22:02

Mě to táhne vždy po celé straně břicha (od žeber až k tříslům, chvíli urputná bolest a postupné zklidnění. I několikrát za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 22:08

@Scara a taky vas to bolelo na pravé straně?

• Citovat
  • Nahlásit
523
1.1.22 22:22
@Anonymní píše:
@Scara a taky vas to bolelo na pravé straně?

Ano, mě jo. Ale už nemám slepak, takže tam moc možností nebylo a vyhrály to ty střeva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 22:29

@Scara to mate dobre ze už slepak nemáte ja se prave toho obávala ze mam zánět slepaku ale doktoři tvrdí ze když v krvi nic nenasli a na Sony nějak ten slepak neviděli tak prý to není zánět slepaku ale ja se toho obávám prave… snad ne.. nic jiného než věřit doktorum už mi nejspíš nezbývá

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 22:35

@Markéta188 to prave nevím je prý zadkem a hlavu po levé straně tak nevím jak by me tam nějak tlačil jedine ze by byl nejak nakloneny každý to bylo toto no

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat