Bolest pravé strany jakoby ledvina? Může to být těhotenství?

4
3.6.20 14:46

Bolest pravé strany jakoby ledvina? Může to být těhotenství?

Ahoj holky prosim o radu.. mam zpozdeni Ms cca 15 dní.. jen 19dc jsem zakrvácela asi půl dne a druhý den jen špinění bnědé… na gyndě jsme byla před týdnem nic nevyděla a že mám ještě počkat a příjd tak za 3 týdny.. Ms zatim nedorazila.. uz asi 3 dny mě bolí pravá ledvina.. nevim jak to popsat nepříjemná bolest hlavně když něco dělám.. Četla jsem v pár diskuzí že to může být těhu.. ale taky nemusí.. máte stím nékterá zkušenosti prosím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7166
3.6.20 14:49

A co říká test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
3.6.20 14:57

Ze by priznakem tehotenstvi byla bolest ledviny? :lol:…nemas spis natazene bederni svaly? Udelej si test…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16976
3.6.20 15:18

Ze by bolela ledvina z těhotenství sem este neslysela, ta je precejenom o dost víš :think: tak si udelej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
3.6.20 16:32

@Wait.oX co test, popř krev? Bolest ledviny není příznakem těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
3.6.20 17:51

Ja to prave cetla na netu ze to muze byt.. ale jasne ze nemusi tt budu delat… jeyte chci pockat.. jinak merim B. T 36,7 uz 2 dny… ja holky ani nevim jestly to je lesvina.. :lol: jakoby bok ale trosku vzadu a do toho pred ms bolesti no co vic si prat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
3.6.20 17:52

@kalie jo haha docela je to i k smichu ale fakt jsme to cetla na netu v nejake diskuzi.. :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama