Bolest pravé tváře - pantu

7223
24.3.11 18:03

Bolest pravé tváře-pantu

Ahojky,již druhý den při otevření úst mě bolí pravý pant.Když se sehnu vystřeluje bolest až do hlavy.Zítra se chystám k lékaři.Co by to mohlo být?Má s tím někdo zkušenost.Bolest je dost nepříjemná.Čím si mohu teď ulevit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36560
24.3.11 18:10

No, ja jsem mela tohle po trhani zubu asi 14dni.. A nemohla jsem na to nic, pouze Paralen, ptz jsem tehu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7223
24.3.11 18:23

Já ale problémy se zuby nemám,tak nevím od čeho.Jinak jsem v úterý seděla s kamarádkou na terase u domu a dost silně foukalo.Nevím,jestli jsem třeba nechytla nějaký průvan.Mám to trochu oteklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
24.3.11 18:30

no, tak to bych řekla, že si chytla průvan. Ono se to nezdá, ale je to hned. Vzala bych si Ibalgin, a pokud by to přetrvalo, šla bych k doktorovi, aby z toho nebyl třeba zánět okostnice. Ale nejspíš to bude ten průvan. Co zkusit nějaký obklad?

Jo ten Ibalgin jen jestli nekojíš nebo nejsi těhotná. Jinak jen Paralen

Příspěvek upraven 24.03.11 v 18:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
24.3.11 18:34

Já bych řekla, že by to mohl být i zánět trojklanného nervu. Velice bolestivé… potvrdí ti to lékař, zatím bych to viděla na Brufen, ev. Paralen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
24.3.11 18:41

může to být pravděpodobně zánět nejrůznějšího původu (nerv, kloub, zuby…)
mně se to stalo cca před 4 lety - začala se mi prořezávat osmička, neměla místo, tlačila do čelisti… musela ven.
brufen je dobrá volba, když nezabere, tak dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7223
24.3.11 18:41

Jo,mám jen Ibalgin,tak ten to asi jistí.Bolí to jako čert.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7631
24.3.11 19:08

Já to měla od krční páteře. Bolelo mě dokonce i ucho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
24.3.11 19:12

Moje maminka s tím samým byla dneska u doktora…verdikt…od krční páteře :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
24.3.11 19:43

Dcerka,(přítelova)naše to měla taky.před 14 dny se zbudila a nemohla hejbat jednou půlkou obličeje.nechali si ji v nemocnici.dělali vyšetření a nemohli na nic přijít.asi po 4 dnech řekli,že je to nějakej 7 nerv.dávali jí Béčko a nějaký injekce.domu ji pustili v pondělí holka to má ještě teď a musí mít zalepené oko.nedovře ho.chodí na takový to jehličkování a masáže.prý je to z ofouknutí,tak doufáme,že se jí to zlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
24.3.11 19:58

Natalusko, a horečku nemáš?
Moje dcera trpí záněty slinné žlázy (zrovna teď má nasazeny atb), příznaky jak popisuješ, otok tváře (až pod ucho), bolest hlavy a můžou být právě i horečky. Nic moc se s tím nedělá, jen se to prý vždy musí přeléčit atb :nevim:
Vem si, jak ti radí holky Ibalgin, brufen, nebo jestli máš Algifen.

Držím pěsti ať to brzy přejde a je to „jen“ ofouknutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7223
24.3.11 20:11

Teplotu nemám,jen mě ta tvář pálí a hlava bolí jako čert.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.11 20:42

Natal- měla jsem kdysi něco podobného. Pant bolel šíleně. Zubařka mě už chtěla nahnat na vymlácení osmiček :cert:, že to mám od nich. Pro jistotu jsem si zašla za kamarádem zubařem a ten mě vyvedl z omylu…Prozkoumal to ze všech stran a zjistil, že ten pant mám přetížený. 8-o Udělal mi jakousi dlahu na zuby, měla jsem to nosit na noc.(Bylo to z plastu, zacvaklo se to na spodní zuby, takže jsem vlastně nemohla zkousnout až na zuby.) Pamatuju si, že jsem srandovně šišlala. :wink: Po pár dnech si pant odpočinul a bylo to v pořádku, takže se trefil. :palec:
Ale určitě to mohou být i jiné možnosti, které tu holky zmiňovaly :nevim:
Každopádně přeju, ať to brzy přejde. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
15319
24.3.11 21:13

Já byla kvůli podobnému problému před pár dny na ORL (bodalo mě několik dní těsně u ucha, šlo to do čelisti a k oku) a prý to mám z krční páteře, vystřeluje to prý obvykle do oka a do čelisti, takže ibalgin a suché teplo na krk. Koukala jsem dost překvapeně, ale prý je to běžné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
24.3.11 23:11

Existuje taky neco jako „The temporomandibular joint“ (TMJ), bohuzel nevim, jak to prelozit ani cas prave ted o tom vic napsat. Proste je to vylozene problem toho „pantu“, kloubu celisti a svalu kolem. Ziju v USA a tady me pri kazde kontrole u zubare krome zubu kontroluji i prave „panty“, krk, jazyk… Moje kamaradka timhle trpi dost :-( , bohuzel nevim, jak ji to lecili, tady je o tom treba vic, ale bohuzel v anglictine:
http://www.webmd.com/…ar-disorders

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat