Bolest pravého podžebří z nošení dítěte

51
4.12.13 10:50

Bolest praveho podzebri z noseni ditete

Ahoj holky, chtela bych se poradit. Posledni dobou mam tahle bolesti v pravem podzebri. Snazila jsem se vypozorovat z ceho je muzu mit. Stravuji se zdrave, po jidle tyto problemy nemam. Ale pokud vynasim syna do schodu nebo jej tak chvili nosim, tak po psr hodinach to zacne. Zpetne si uvedomuji, ze ho v podstate nosim jen na levem boku. Mate s tim nekdo zkusenost? Jsou nejaka cviceni nebo musim vyhledat pomoc odbornika? Syn vazi pres10 kg, jeste nechodi a snazim se jej uz moc nenosit, ale v pondeli jsme se museli dostat k doktorce do patra, kde neni vytah a zase jsem brala nalevo a tu tahlou bolest citim jeste ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50730
4.12.13 11:01

Já jsem si z toho zablokovala hrudní koš - a řeším to teda s odborníkem. Už od začátku září a furt to není ještě OK, i když je to o dost lepší. Ale ještě jsme neskončili :mrgreen: A to už dítě tolik nosit nemusím a snažím se to dělat jenom, když je to nutné. Ani delší sezení tomu nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.12.13 11:04

Diky moc. Ja vubec nevedela z ceho to muzu mit a az pak jsem to vypozorovala. Objednam se na ortopedii. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12929
4.12.13 11:08

Ono jde o to, že zevní šikmý sval dělá rotaci trupu, ale na protilehlé straně. Začíná na žebrech.
Takže popis by i odpovídal jeho nadměrnému zatížení, pokud dítě nosíš vlevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
5.12.13 20:15

Diky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu