Bolest pravého prsu bez důvodu

40
28.5.20 19:09

Bolest pravého prsu bez důvodu

Dnes od rána mě bolí v pravém prsu, ze strany, bolí to spíš když si na prso zatlačim nebo se nějak pohnu, v klidu to nebolí. Podotýkám těhotná nejsem a nekojím. Dnes mám první den ovulace, ale prsa mě bolí před menses a vždy obě, tak mě zneklidňuje, že teď jen jedno. Je teda pravda, že mě trochu bolí v rameni a v zádech, ale záda mě bolí často, ale nikdy takhle do prsa. Hned zítra se objednám na gyndu. Máte někdo podobné zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25588
28.5.20 19:22

@Albuša ne, když mě něco bolí jeden den a můžu normálně fungovat, tak to neřeším, z 99,9 % to přejde samo
pak se nemůžeme divit, že jsou doktoři tak přepracovaní
a nějak nechápu, z jakého důvodu si tlačíš na prso? :roll: to se pak nediv, že tě bolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
28.5.20 19:24

Může to být jen skriply nerv a bolest pak takhle blbě vystreluje. Ale je dobré se nechat zkontrolovat, protože to zrovna tentokrát bejt nerv nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
28.5.20 19:58

Jeeeezis, me takto boli prsa pravidelne.Asi z prelezeni na rukach, nebo svaly, co ja vim. I dnes, fnuk :roll:.Ale na doktora to neni, jsem vdana, takze zvykla trpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3658
28.5.20 20:01

Ty fakt běžíš k doktorovi, když tě nějaké místo trochu bolí cca 12 hodin? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25588
28.5.20 20:08
@MrsNorris píše:
Ty fakt běžíš k doktorovi, když tě nějaké místo trochu bolí cca 12 hodin? 8o

a pro jistotu do toho místa tlačí, aby to náhodou bolet nepřestalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
28.5.20 20:12
@stinga píše:
a pro jistotu do toho místa tlačí, aby to náhodou bolet nepřestalo :mrgreen:

Hele musim se zastat, me boli tak, ze staci je vzit do dlani.Fakt je to hodne neprijemny, bolestivy A stve me to.Ale nevim, co bych teda rekla u doktora :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
28.5.20 22:10

@Albuša
to je bolest od zad

• Citovat
  • Nahlásit
40
29.5.20 09:36

Myslela jsem, že tohle jsou diskuse, kde se může člověk zeptat případně podělit o názor, ale hned dostane ledovou sprchu. Nechápu proč jsou některé z vás hned tak útočné a výsměšné. Když nemám co k tématu proč hned někoho urážet? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.20 09:05

Anonymka 555

Taky mě prso jen lehce bolelo a jen při doteku. Dr myslel, že skriply nerv. A mám karcinom.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat