Bolest pravého vaječníku týden po OVU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 05:39
Bolest pravého vaječníku týden po OVU

Ahoj holky,
Ovu jsem měla podle výpočtů 30.3. Asi 31 jsem měla dost bolesti v pravém vaječníku které 2.4 ustoupili. Ale od 4.4 mě v pravém vaječníku začalo celkem dost píchat. Je to taková ta bolest, co přijde nečekaně když se třeba zvednu z postele a prudce mne tam píchne. Včera večer jsem se jen smála a tak mne tam začalo píchat, až mi tekly slzy. Vsugerované to určitě není, jelikož občas je to fakt dost nepříjemná bolest. Myslíte že to může být těhu? Děkuji moc za reakce :hug: :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 07:02

Nebo taky cysta na vajecniku. Volna tekuzina po ovulaci :nevim: pri tehotenstvi me nikdy nic nebolelo, jindy nekdy ano.

Dee10
Kecalka 145 příspěvků 06.04.19 07:22

Mě teda při těhu píchalo hlavně v levém vaječníku a to hlavně ze začátku :) takže ano, klidně to může být těhu ale taky go může být nějaká cysta. Zkus za pár dní test :hug:

Savi7
Kecalka 457 příspěvků 06.04.19 08:30

Včera jsem byla 6DPO a musela jsem do banky. Holky jak mne se udělalo špatně.. Nějaká závrať, bylo mi hrozně teplo a úplně studený pot. Tak jsem si říkala třeba začal proces zahnízdění a nebo nějaký zanet, když mne ten vaječník pořád píchá :( No týden počkám a uvidíme. :nevim: Budu se modlit aby to byl juniorek :srdce: :srdce:

Savi7
Kecalka 457 příspěvků 06.04.19 08:33

Jinak ten první příspěvek je můj :) Akorát nechápu proč anonym :D Po hodně dlouhý době na emiminu se opětovně rozkoukávam no :D

Váš příspěvek
Reklama