Bolest pravého vaječníku, zpožděná menstruace

Anonymní
8.2.21 18:47

Bolest pravého vaječníku, zpožděná menstruace

Ahoj chtěla bych se zeptat, je mi 18 a jsem jeste panna, s přítelem jsme měli sex, ne úplně se byl ve mně asi jen 10 cm ale neodpanil mě, blanu stale lehce nahmatám i vidím, navic neejakuloval do mě. Tohle bylo 13.1. Což jsem byla 1 den po menstruaci. 27.1. Jsem začala lehce špinit ale opravdu málo, jen lehce nahnědlý papír po utreni. Takto jsem to mela asi 3 dny a menstruace pořád nikde. Menstruaci jsem dostavala kazdy mesic pravidelně 6. Nebo 7. Ted mam 2 dny zpoždění ale citim jakoby menstruace měla přijít, boli me podbřišek docela hodně, mam chut na sladké a mam i trochu zhorsenou pleť, stale čekám na menstruaci a pořád nic. Je taky pravda ze se dost stresuju protože se bojim těhotenství což si ale myslím ze nepripada v uvahu ( neudelal se do me ani na me, a navíc preejakulatu produkuje docela malo) dnes me zacal bolet pravy vaječník, tlačí mě tam i docela pálí a jde mi to az do nohy:(. Četla jsem ze to může byt příznak ovulace jenže ja to takhle nikdy nemela az dnes poprve :( necítím se nejak jina, nezvracim, nemam prehnany hlad, proste citim ze ma kazdou chvili dojit menstruace ale pořád nic..no a ted ten vajecnik :( nevite co to může byt? Ja vim ze ms nemusi byt kazdy mesic úplně pravidelna jen me to proste kazdy den šíleně stresuje..a nechci hned bezet do lekarny pro test abych se vystresovala jeste vic. Co myslíte ze muze byt ten vajecnik? Zacalo to dnes.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
971
8.2.21 19:32

Tak bolest vaječníku je i před ms a to že si to tak nikdy neměla, neznamená, že to je divný. Já mám každý rok ms úplně jinou až si říkám že si mé tělo ze mě dělá snad srandu :mrgreen: Špinit můžeš buď s příchodem ms a nebo ti přítel lehce panenskou blánu natrhl, s tím muže souviset i ta bolest. Pokud tě to tam dole ale páli, tak to muže být i nějaký zánět či infekce. Zkus se maznout fungicidinem až hluboko do pochvy, neuškodí ti ani v případě že by si nějaký zánět měla. Počkej zda dorazí ms, když ne, tak bych teprve začala řešit doktora :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:39
@Markéta188 píše:
Tak bolest vaječníku je i před ms a to že si to tak nikdy neměla, neznamená, že to je divný. Já mám každý rok ms úplně jinou až si říkám že si mé tělo ze mě dělá snad srandu :mrgreen: Špinit můžeš buď s příchodem ms a nebo ti přítel lehce panenskou blánu natrhl, s tím muže souviset i ta bolest. Pokud tě to tam dole ale páli, tak to muže být i nějaký zánět či infekce. Zkus se maznout fungicidinem až hluboko do pochvy, neuškodí ti ani v případě že by si nějaký zánět měla. Počkej zda dorazí ms, když ne, tak bych teprve začala řešit doktora :oops:

Děkuju. Pálí me na tom vaječníku a i docela tlačí, citim jakoby prichod ms uz jakou dobu ale stále nic :( rano se vzbudím a jsem úplně suchá, cekam to uz kazdym dnem a tim padem se ale i stresuju z toho ze můžu byt těhotná i kdyz produkuje toho preejakulatu malo a neejakuloval do mne :oops: navic nemam zadny priznaky tehotenstvi ze bych zvracela nebo mela extremni hlad.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat